Dyskusja

Sektor Gości 92. Fabian Drzyzga: Stephane Antiga nie jest szczery. Straciłem przez niego 1,5 roku [4/5]

W jaki sposób reprezentant Polski w siatkówce Fabian Drzyzga może porównać dwóch trenerów, którzy w ostatnich latach doprowadzali naszą drużynę do tytułu mistrza świata - Stephane'a Antigę i Vitala Heynena? W jaki sposób zrodził się konflikt między nim a trenerem Antigą? Dlaczego uważa, że przez francuskiego selekcjonera stracił w reprezentacji 1,5 roku? Jak Drzyzga postrzega szanse na to, że za dwa lata polscy siatkarze wywalczą medal olimpijski na igrzyskach w Tokio? Co sądzi o fatalnej serii Polaków, którzy na igrzyskach nie zdobyli żadnego medalu w sportach drużynowych od 1992 roku? Zapraszamy do obejrzenia czwartej części 92. odcinka programu "Sektor Gości". Z Fabianem Drzyzgą rozmawia Michał Bugno. 

obejrzyj wideo


Jerzy Gondol

No i zaczęło się gwiazdorzenie i wylewanie pomyj. W Asseco Fabianek był kompletnie bez formy i dlatego wytransferował się do Grecji czyli nigdzie, a teraz z kolei idzie do Nowosybirska, doprawdy niedaleko. Rozgrywający drużyny mistrzów świata! A taki Bednorz gra sobie we Włoszech z Zajcewem, Holtem i Christensonem. Charakterek ma Fabianek taki jak jego tatuś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Piotr Piotrowski

To , że Fabian nie był 1-szym wyborem u Antigi była jego forma czysto sportowa po prostu Łomacz grał wtedy lepszą siatkówkę bardziej kombinacyjną . Słabe jest to , że publicznie przed kamerami wyciąga tę sprawę , powinien posypać głowę popiołem i przyznać ,że nie był lepszy od Grześka . Szczególnie po takim sukcesie .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.