Wątek dotyczący artykułu

Get Well ciągnie Mateusza Cierniaka, a on nie chce zostawić Unii Tarnów

16-letni Mateusz Cierniak pojechał tylko w jednym ligowym meczu, barażu o Nice 1.LŻ, ale dla Get Well nie ma to znaczenia. Widzą w nim talent czystej wody i chętnie sprowadziliby go do Torunia. Żużlowiec jednak nie chce.

przeczytaj cały artykuł

Kpiarz-2

Panowie Działacze z Get Well......,może zamiast kupować juniorów,w końcu kogoś wyszkolicie i będziecie mieć własnych wychowanków.......Toruń za czasów Apatora słynął z dobrego szkolenia młodych zawodników.......,cóż to się stało że teraz mamy brak talentów......???.A jeśli są to po prostu w Get Well się marnują ....przykład Paweł Przedpełski.........Może w końcu ktoś się ocknie w Toruniu .....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wawi L

Ale to było za czasów Apatora, teraz nasprowadzać kangurów i innych zawodników bez woli walki i jak nie zielony stolik to fart no i jeszcze Frątczak.
Klub z Torunia posypał się całkowicie po niesławnej "przegranej" w Zielonej Górze i ta depresja się powiększa od lat. Czy w takim stanie klubu młody, uzdolniony zawodnik podejmie desperacki krok?
Torunianie, nie mam nic przeciwko wam, ale trochę obiektywizmu by się przydało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wawi L

Jak najbardziej, dokładnie, obiektywnie. Jednak ilość kciuków skierowanych w dół, przy poparciu ciebie i dopisanie komentarza, przy moim poście rośnie. Wskazuje to na brak zrozumienia ze strony zadufanych w sobie Toruńskich kibiców.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
jacektorun

Unibaks ,czy Get Well,nigdy Apatorem nie będzie. Za całą tą piękną fasadą Motoareny,nie kryje się już nic...Nie wierzę nawet w tą szkółkę Ząbika,z której już pięć lat temu miały wychodzić talenty... A Get Well to czysta komercja,w tym klubie duszy już nie ma...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Wawi L

Na razie dostałeś tylko jedna łapkę w dół, ja za podobną wypowiedź mam już dwie. Widzę, że reprezentujesz tych rozsądnych, niestety brak samokrytycyzmu ze strony innych, będących w większości, kibiców klubu sportowego z Torunia doprowadza do obrony czegoś co jest na straconej pozycji, acz tego nie chcą pojąć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
jacektorun

Bo ja stary kibic jestem.Doskonale pamiętam jak było. A jak jest teraz,to mi się nie podoba. Znaczy ogólnie,ta masakryczna komercja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Anty Asfalt

A za tą komercją kryje się właśnie obranie łatwej drogi na skróty, bo po co szkolić jak można kupić gotowca. Przykre ale tak jest. Dwa kluby z EE jadą tak naprawdę swoimi juniorami. Reszta woli zapłacić za transfer niż poważnie zająć się szkoleniem. Dopóki ekwiwalent za wyszkolenie zawodnika nie będzie wyższy to ta sytuacja się nie zmieni

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.