Wątek dotyczący artykułu

Kosmiczne długi Unii Tarnów a czasu na ich spłacenie coraz mniej. Co to będzie?

Sezon się skończył, Unia Tarnów spadła z PGE Ekstraligi, a dodatkowym problemem jest to, że zawodnicy nie zostali rozliczeni z pieniędzy, które zarobili na torze. Mówi się, że dług łącznie wynosi ponad 3 miliony złotych.

przeczytaj cały artykuł


andres88pl

Proponuję teraz ściągać długi z poborów Sadego i niech płaci do końca życia jak nie umie pieniędzmi gospodarować. Ciekawe czy on na bieżąco bierze pensję czy też zaległości są bo w to wątpię . Ogłosić upadłość klubu Sady i rada nadzorcza won. Przy takim zadłużeniu wątpię czy Unia dostanie licencję nadzorowaną. Macie swojego idola wszyscy ci co bronili Sadego. Robił po swojemu i zgnoił klub z medalowego zespołu do 2 ligi lub zamknięcia klubu. Przydało by się tak Pawlak powiedział w samych swoich - " dawać wszystkich pod ścianę" i serią po nich.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pz0

Rzeszów dostał nadzorowaną przy właśnie chyba około 3 milionach.
Co do odpowiedzialności prezesów za finanse klubów to już lata temu pisałem. Nie koniecznie ściągać z prywatnego konta pełne zadłużenie, ale pewien procent. Wtedy taki pięć razy się zastanowi jak będzie mu groziła utrata bodaj 1000zł

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.