Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Christian Dissinger w Vardarze Skopje

Potwierdziły się plotki na temat przenosin Christiana Dissingera. Niemiec po rozwiązaniu umowy z THW Kiel związał się z Vardarem Skopje.

przeczytaj cały artykuł


warjato

Ten Vardar może być czarnym koniem tego sezonu. Niby osłabienia a na dzień dzisiejszy komplet zwycięstw a i tak lepiej wkomponował się Skube w Vardarze niż Cindric u nas. Choć pewnie to wina kontuzji że ostatnio Chorwat ma trochę słabsze mecze. Mają złotą rączkę do zawodników w Vardarze kogo nie wezmą ten ktoś wypala. Nie zdziwię się jak taki Dissinger przypomni sobie swoje początki kariery.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerseyus

Nie będzie mu łatwo, bo Borozan to bardzo silny konkurent na lewej połówce, ale jakieś minuty pewnie dostanie, a w lidze SEHA to może nawet pogra trochę dłużej. Vardar rzeczywiście zaskoczył na początku sezonu. Nie mają na pewno szerokiego składu na wysokim poziomie. W LM grają właściwie żelazną dziesiątką zawodników, ale na razie dają radę. W moich rankingach drużynowych po trzech kolejkach LM zajmowali miejsca (na 16 drużyn): najlepiej środek rozegrania - 2 (na pewno nie stracili na wymianie Cindricia na Skube, a swoje dokłada też Karacić), następnie bramka i lewe rozegranie - 4 miejsca (Borozan to wiadomo, ale po Milosavljevie chyba mało kto się tego spodziewał), skrzydła tak sobie - lewe 7 miejsce, prawe 11, obrotowi w środku tabeli - 9 (jak na parę Moraes, Kałarasz to jednak całkiem nieźle), naprawdę słabo wypadają tylko na prawym rozegraniu - ostatnie 16 miejsce (Kristopans robi co może, ale Kisielew na razie zdecydowanie gorszy od Maquedy). Więcej tego typu informacji na moim blogu https://sportowefakty....-3-kolejka

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.