Wątek dotyczący artykułu

Liga Narodów. Polska - Portugalia: porażka w Kotle Czarownic, popsute święto Lewego i Kuby

Solidne 20 minut pierwszej połowy i chwilowy zryw w drugiej części spotkania to zdecydowanie za mało na dobrze zorganizowaną kadrę Portugalii. Reprezentacja Polski przegrała w Chorzowie 2:3. Gole dla Polski: Krzysztof Piątek i Jakub Błaszczykowski.

przeczytaj cały artykuł

marolstar

Piątek nawet raz dobrze piłki nie kopnął ale bramkę strzelił, Bereszyński to dramat zawodnik (nie wiem skąd te zachwyty), w 1 połowie miał taką dziurę na skrzydle ale jak się myśli 3 sekundy, przyjmuje następne 2 a później nie potrafi się grać 1 na 1 to takie są efekty. Cała drużyna na niego pracowała żeby robić przewagę bo w Portugalii na lewej stronie była straszna dziura. W 2 połowie wszedł Kędziora i też nic nie grał. Wszyscy będą się czepiać lewej obrony ale na prawej wcale nie jest lepiej chyba że da się namówić Piszczka na powrót lub zacznie tam grać Gumny. Do tego para stoperów bardzo niepewna i ośmieszany jak junior Jedrzejczyk który już jest stoperem i to on (mimo słabego meczu z Portugalią) powinien zagrać na stoperze z Włochami w parze z Kamińskim........ Zmieniam zdanie też o Krychowiaku, obecnie jest wolny i bez formy ...czas dać szansę Góralskiemu. Co do Kurzawy to jest mega wolny ale myśli na boisku i nie panikuje. Jedyną szansą dla niego jest gra w środku pomocy na 6 lub 8. tam szybkość nie jest tak istotna zwłaszcza jak obok masz kogoś takiego jak Góralski........W niedzielę niech jeszcze jedną szanse dostanie Piątek ale jak zagra tak jak z Portugalia (nawet jakby strzelił 3 bramki) to out z kadry razem z Milikiem. Lewadowski i Kownacki się sprawdzili a dalej szanse powinien dostać Stępiński lub prawdziwą Teodorczyk.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jacek Urbanowicz

Jaki aut z Reprezentacji Co ty piszesz Człowieku , a kiedy Lewandowski strzelił bramke w Reprezentacji chyba w elimancjach do Mistrzostw Świata bo już nie pamiętam a, może przypomnisz mi.Myslisz iż nie zależało Lewandowskiemu strzlić bramki w 100 Jego meczu tylko tyle iż jest w słabej formie i nie potrafił tego dokonać.Jak był w formie to strzelał bramki nawet dwie w Reprezentacji czy już nie pamiętasz.A Piątek debiutant i już w Drugim meczu W Reprezentacji Polski strzelił bramke a sumie z Pucharem Włoch i Serią A ma ich aż 14 i najlepsze kluby już chdzą go mieć w Swoich Klubach.Naprawde jak się coś pisze to trzeba się zastanowić

| Odpowiedz
blokuj
marolstar

ok, nic nie mam do Piątka, ale wczoraj gol był jego jedynym udanym zagraniem. Miotła się po boisku bez ładu i składu a nawet uciekał od piłki. Do Lewandowskiego go nie porównuj (i ja tego też nie robię) bo to inna półka.....nawet wczoraj to było widać. To co on robi w obecnie słabej serii A (mimo że lubię ligę włoską i mam do nie sentyment) nie ma dla mnie znaczenia. Kownacki moim zdaniem się sprawdził, Teodorczyk też więcej wnosił, Stępińskiemu należy się szansa.......obawia się jeszcze że razem z Lewym on nie może grać a mi chodzi tylko o to że jak na razie nic nie pokazał a już Milika mamy za zasługi w tej kadrze.

| Odpowiedz
blokuj

Ciekawe tylko ty uważasz ,że Piątek to inna pułka.Innego zdania ma np:Barcelona,Juwentus czy Borussia.Człowieku czy ty nie widzisz iz Lewandowski jest obecnie kompletnie bez formy tylko udaje że gra ,zreszta potwierdzeniem tego są wyniki Bayernu , który gra ostatnio kompromitująco słabo

| Odpowiedz
blokuj
marolstar

o czym Ty piszesz ? Lewandowski wychodzi do piłki a jak ją dostanie to potrafi coś z nią zrobić. Piątek obecnie nie, a wręcz się jej boi (w przeciwieństwie np do Kownackiego). Ja nic nie mam do Piątka ani nie chcę być jakimś obrońcą Lewandowskiego.......oceniam tylko fakt. Nie mam np pretensji do Piątka za poprzedni mecz bo wtedy na boisku był niejaki Milik który robił wszystko żeby Piątek nie wypadł dobrze co było bardzo irytujące.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.