Wątek dotyczący artykułu

Niezły występ na tle wicemistrza Turcji. Trener Frasunkiewicz mówi o postępie każdego dnia

Przez 30 minut było świetnie. Koszykarze Asseco Arki Gdynia toczyli wyrównany bój z Tofasem Bursa. Dopiero w ostatniej kwarcie wicemistrzowie Turcji odjechali gdynianom i wygrali ostatecznie różnicą 17 punktów (79:96).

przeczytaj cały artykuł

Jaycee Karol

Faktycznie w 4 kwarcie Gdynianie zostali rozjechani, brak obrony + mizerny atak. Póki co zawodzi Łapeta (swoją drogą szkoda, że nikt z nim nie potrafi grać picków i wykorzystywać potencjału). Florence to jakiś dramat. Za dużo chyba NBA ogląda, strzelanie za 3 zupełnie mu nie wychodzi. Gra 1 na 1 i wjazdy pod kosz? Bez komentarza... Szkoda, że tak rzadko piłka "wypada" mu z rąk i trafia do kolegów. Na plus Szubarga i Ponitka. Trzymam kciuki, drużyna z dużym potencjałem!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Laroslaw

A trener przyjmie na klate takie komentarze tak samo jak że stoickim spokojem i bez reakcji przyjmuje pomyłki sędziów. Zawsze zadziwia mnie spokój polskich trenerów w meczach w Europie.
Strzelec musi wierzyć w rzut tylko niech się dzieli piłką. Z drugiej strony jak ma przeciw sobie rozgrywajka szerokiego jak szafa i nikt mu nie robi zasłon... Ech, można to było inaczej rozegrać. Trochę złości z ławki i może obrona by się jeszcze poprawiła. Ale jak mawiał Miller (premier nie zawodnik) liczy się jak się kończy nie zaczyna

| Odpowiedz
blokuj

Myślę, że takimi komentarzami jak mój, Fransunkiewicz w ogóle się nie przejmie ;-) To dobry trener a będzie jeszcze lepszy. Co do sędziów, przecież przez nich Gdynia nie przegrała :-) Było kilka słabych gwizdków w obie strony, generalnie gwizdanie OK, bez większych fuck-upów. Odnośnie Florenca, podzielam zdanie komentatorów: typ jest dramatyczny - grał słabo w ZG, tu będzie to samo. Uprzedzając: tak to strzelec i fajnie jak mu siedzi a co jak nie? Co ma do zaoferowania oprócz strzałów za 3? Obronę, przechwyty, podania?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.