Wątek dotyczący artykułu

Rafael Nadal pomaga usuwać skutki powodzi na Majorce. Pomoc zaoferował Roger Federer

Rafael Nadal osobiście włączył się w pomoc na rzecz powodzian na Majorce. Hiszpański tenisista udostępnił dla rodaków i turystów obiekty swojej akademii. Do tego od początku pracuje przy usuwaniu skutków żywiołu.

przeczytaj cały artykuł

RaFanka

Wierzę, że takie akcje są naturalnym odruchem i nie mają nic wspólnego z marketingiem, PR i inną komercją.
Może jestem bardzo naiwna, ale nadal wierzę, że ludzie mają po prostu dobre serca. Bogaci czy biedni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanka

Jasne, że nie! Nie ma to znaczenia. Jak masz kasę, to możesz pomóc bardziej, jeśli chcesz. Ale nawet wtedy możesz czuć, że to za mało i chcesz coś dać od siebie. Jest wypowiedź wujka o tej akcji, bo pewnie tłumy dziennikarzy. Mam wrażenie, że sam Rafa nie chce tego komentować. Oczywiście w sieci już pojawiają się komentarze (szczególnie w Hiszpanii), że nie robi tego bezinteresownie. U nas pewnie też by to usłyszał. Ja np dostałam minusa od jakiegoś frustrata.
Wszystkim nie dogodzisz. Oceniam to jako normalne zachowanie człowieka odpowiedzialnego za miejsce w którym żyje. Tak sobie wyobrażam, że za płotem sąsiad zmaga się z żywiołem, a ja sobie spokojnie tv oglądam...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kamileki

Pewnie, że interes się kręci. Rafa reklamuje najnowszy model kaloszy i miotły. Empatia i ludzka wrażliwość nie ma tu nic do rzeczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.