Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga kobiet: niespodzianek w bród. Nowy lider. MKS Perła traci dystans (5)

Ciekawy przebieg miała 5. seria gier w PGNiG Superlidze kobiet. O pewnej niespodziance można mówić w rywalizacji mistrzyń Polski z Energą AZS-em Koszalin. Męki w Jeleniej Górze przeżywał z kolei Start Elbląg.

przeczytaj cały artykuł

Szelest

Niestety trzeba powiedzieć, że poziom w naszej lidze znacznie się obniżył. Czołowe zespoły doznały osłabień. Uzupełnienia w składzie nie zawsze przyniosły oczekiwany efekt . Dotyczy to większości zespołów superligi oraz I ligi. W I lidze ,a konkretnie w Sośnicy jest zawodniczka Katarzyna Wyrzychowska w poprzednich sezonach grająca w AZS Koszalin i Piotrcovii. Nadal rzuca piękne bramki z lewego skrzydła,wkrętki prawie jak Sabinka kilka lat temu. Powoli wchodzi w wiek dojrzały dla piłkarki. Wydaje mi się ,że warto byłoby ją wypróbować w reprezentacji ,bo to chyba wielki talent.Ja rozumiem , że to I liga i szlaki selekcjonerów tamtędy raczej nie prowadzą. Ale chyba warto złamać tę zasadę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
vrc

Dziwię się że ta zawodniczka wróciła do Gliwic bo jak dla mnie spokojnie mogła by grać w Hiperlidze :)
Jest wiele gorszych skrzydłowych od niej w naszej lidze.
Dziwna decyzja Piotrcovii że ją odpuscili bo juz w Azsie pokazywała talent tylko niewykorzystany.
Jaki powód powrotu do Gliwic ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.