Wątek dotyczący artykułu

Kacper Woryna odchodzi z ROW-u Rybnik. Będzie jeździł w PGE Ekstralidze

ROW Rybnik nie zdołał awansować w tym roku do PGE Ekstraligi, teraz drużynę opuszcza Kacper Woryna. Żużlowiec przekazał działaczom śląskiego klubu, że nie interesuje go dalsza jazda w Nice 1.LŻ. Gdzie wyląduje?

przeczytaj cały artykuł

M jak Motor

Mam pytanie. Czy dziennikarze mogą tak bezkarnie pisać rzeczy, które sami wymyślają albo nie są one potwierdzone? Chciałbym, żeby wszyscy, którzy piszą takie rzeczy dostali taka karę, żeby wiedzieli, że takich rzeczy się nie pisze jeśli nie są one zgodne z prawdą. Artykuł brzmi: kacper woryna odchodzi z Rowu. Co to ma być, gdzie jest potwierdzone info? Jest to kpina z nas kibiców i opluwanie zawodników, którzy sami mogą czytać te głupoty. Uważam się za osobę kulturalna ale takiemu Panu ostafinskiemu chętnie dałbym w ryja. Dziękuję

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
4U

Wiem że polski język jest trudny ale skoro nim się poslugujesz to wypada wiedzieć co dane słowo oznacza. Odchodzi nie oznacza że odszedł więc jak nie odejdzie to trudno.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
M jak Motor

To co Twoim zdaniem oznacza słowo odchodzi? Może, że po mału się przymierza? Tytuł artykułu jednoznacznie wskazuje na to, że w ROWIE Rybnik Woryny juz nie będzie, bo odchodzi. Skąd ta informacja się pytam?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
tropikkazika

Nie bronię Ostafa, ale nie ma opcji na oficjalne informacje, bo za takie coś były, są i będą kary. Zawodnik nie może podpisywać nic z innym klubem do czasu rozpoczęcia okresu transferowego. To że nikt tego nie przestrzega to co innego

| Odpowiedz
blokuj
Teddypol

Kolego, nie szalej ! ja za "obraze" p. red. ost… dostalem 24h bana.
Na syfach mozesz pisac, ze ktos jest ch…. qrwa czy ciu…. ale ze p. red. ost-cos tam
uzywa za duzo "przypraw" do swoich wypocin, pisac nie wolno, bo zaraz banuja :-'/'//
Jak mnie znowu zbanuja, to mam to w d... i pozegnam sie z Wami - kibicami do wiosny XD

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.