Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Tobiasz Musielak odchodzi z Włókniarza. Będzie startował w Nice 1. LŻ

Po bardzo nieudanym sezonie w forBET Włókniarzu Częstochowa, Tobiasz Musielak postanowił opuścić PGE Ekstraligę. Wychowanek Unii Leszno będzie startował w Nice 1. Lidze Żużlowej.

przeczytaj cały artykuł


CKM_

Z nim stało się coś dziwnego. Walczył ambitnie, tego nikt obiektywny nie może mu odmówić. Niestety jazdę na dystansie kaleczył niemiłosiernie. Kilkukrotnie wręcz blokował kolegę z pary, byle zdobyć o punkt więcej, pozycje wypracowane po starcie tracił na potęgę, motał się, wyginał, raz dwa wszyscy go doganiali. I od początku nie widział w tym wszystkim swojej winy. Po sezonie ciężko to ocenić pozytywnie. Mimo wszystko wypada podziękować za starania i zdobyte punkty. Powodzenia w przyszłym sezonie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan Lwów

Faktycznie, nie dało się nie zauważyć, że notorycznie dawał się objeżdżać na dystansie, obierając w łukach dziwne ścieżki. Bez przerwy stawiało go w szczycie zakrętu, jak jakiegoś szkółkowicza.
Mimo wszystko nie mam do niego pretensji, starał się, jak mógł, nie wywinął nam żadnego numeru typu doping, alkohol itp. Powodzenia Tofik w nowym klubie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.