Wątek dotyczący artykułu

Michał Wachowski. Ostro w lewo. Grzegorz, nie płacz za Falubazem. Myśl, jak wrócić do Leszna (felieton)

Teraz, z perspektywy roku, uważam, że Grzegorz Zengota popełnił błąd, opuszczając Fogo Unię Leszno. Czy to nie paradoks, że na "obczyźnie" znalazł więcej życzliwości i był tam lepiej traktowany?

przeczytaj cały artykuł

Patrykowski

Jako kibic Falubazu bardzo ubolewam nad brakiem Zengiego w Klubie. Zachowanie Klubu jest dla mnie zwyczajnie chamskie ale chyba znając trochę klub od środka nie powinno mnie to dziwić.
Przepłacania za Dzika, który raczej zepsuje atmosferę w klubie i rezygnacja po jednym słabszym sezonie z wychowanka Zengoty to.....
Mocno się zastanawiam, czy nie przestane chodzić na stadion.
.
Czas pomyśleć czy nie pora na wymianę Klubu od środka, zamiast wywalać wychowanków, zawodników zmiany potrzebne są wewnątrz. Jak widać w ostatnich latach ekipa kompletnie się nie sprawdza, ostali się jak "leśne dziadki' na wygodnych fotelach, zmieniali się prezesi zawodnicy a oni wiąz na stołkach. Czy osoby, które zachowują się jak słoń w składzie porcelany, które przynoszą wstyd wizerunkowi klubu w kontaktach publicznych z wychowankiem klubu. Do tego przespanie okresu transferowego w zeszłym roku, utrata czołowych zawodników, trenera. Brak sukcesów i atmosfery .... Wystarczy. CZAS NA ZMIANY. Falubaz potrzebuje świeżości także od środka. Co Wy na to?
--
--
Grzesiek jako kibic chciałbym Cię bardzo przeprosić, za to jak zostałeś potraktowany. Wiem, że teraz długie lata nie wrócisz do klubu, jednak Pamiętaj, że dla wielu, wielu kibiców jesteś zawodnikiem na którego czekaliśmy od lat i widzimy Twoje miejsce w Falubazie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Piter ZG

Nie pasuje mi Dzik,ale jeżeli Zengi rzeczywiście chciał podwyżki,to niech szuka nowego klubu. Wolałbym np.7-8 punktów Grzesia niż 12--14 Nikodema,ale po przeciętnym sezonie nie można stawiać warunków.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Patrykowski

Piter znając osobiście zdolności naszego rzecznika "krzywousty" bardzo Wątpię w te rewelacje. Dodatkowo miałem kiedyś okazje poznać Zengotę i jeśli z tej dwójki miałbym komuś uwierzyć to Grześkowi, bo tamtych na kłamstwie, manipulacji już złapałem gdy wspieraliśmy Darcy Warda. Jednak bez względu jak wyglądały rozmowy, takich rzeczy nie załatwia się w tak podły sposób i podczas gali.... Nie, nie tak się nie postępuje z wychowankami :( Stracimy Grześka na lata jak kiedyś Walaska...:( Lepiej wymienić skład zarządu od środka i "Leśnych dziadków"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.