Wątek dotyczący artykułu

Daniel Kaczmarek chce wziąć kurs na Tarnów. Tylko długi mogą to popsuć

Mistrz Polski juniorów Daniel Kaczmarek może trafić do Unii Tarnów. Z naszych informacji wynika, że zawodnik, któremu silniki robi między innymi Jacek Rempała, był już praktycznie dogadany, ale przeczytał o długach klubu i ma wątpliwości.

przeczytaj cały artykuł

Burzol

To kto w takim razie będzie jeździł w Toruniu ?Paweł do Czewy a Kaczmar do Tarnowa czyżby jakaś niespodzianka w Toruniu ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Time vel Netto

Woryna bodajże rok temu a może jeszcze rok wcześniej , wspominał coś o Toruniu :) Oficjalna wersja jest taka że jedziemy trzema juniorami i młody Holder z rezerwy , problem w tym że my mamy na dziś 0,5 juniora bo IKS się cofnął sportowo .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Time vel Netto

Teraz zabiłeś mi klina ! Proszę .tylko nie wyśmiewaj mnie! Pan redaktor Ostafiński tak pisze. Masz rację , na tą chwilę nic jeszcze nie jest pewne.

| Odpowiedz
blokuj
Time vel Netto

U nas jest jak w większości klubów ..tajemnica ,szeptanie z ucha do ucha i tyle ! Dawniej zawsze ktoś znał jakiegoś zawodnika , trenera czy mechanika , teraz po przecieki trzeba polecieć do Australii czy Danii :) Jeden wychowanek w składzie , to trochę za mało , nawet dla takiego krejzola jak ja :). Przestało mi się podobać to co się dzieje w moim klubie , wynik to nie wszystko. Przy okazji , dobrze że ostaliście się w e-lidze .

| Odpowiedz
blokuj
KATO-OSTAFA NIE CZYTAM

też się cieszę , ze zostalismy ale widzisz co się teraz wyprawia...Falubaz jak duży gar a wrzucają ( podobno) Gwiazdy i maja zamiar uwarzyć bigos...Nie wiem kto ma taką chochle, zeby to dobrze rozmieszać...Pozdrawiam z Zachodu

| Odpowiedz
blokuj
Time vel Netto

Dzięki wzajemnie . Protasiewicz , Dudek dobrzy juniorzy to jest jakaś wartość u nas jest deficyt wychowanków , po cichu liczę że Paweł jednak zostanie .

| Odpowiedz
blokuj
KATO-OSTAFA NIE CZYTAM

Straszna posucha w naszych ośrodkach nastała jeżeli chodzi o wychowanków...Brak kasy, systemu, talentów? Jakieś tradycje w końcu są i to w zasadzie sporty numer jeden w Zielonej i Toruniu...

| Odpowiedz
blokuj
Time vel Netto

Coś się u nas robi z młodymi , niestety efekty tej pracy są mizerne. Widziałem jakieś pozytywne efekty pracy Kościechy , niestety zamieniono go na Ząbika i co.....lipa ! Czy doczekamy lepszych czasów ?

| Odpowiedz
blokuj
KATO-OSTAFA NIE CZYTAM

mam nadzieję...drużyny złożone z wychowanków to oczywiście temat przeszłości ale przecież niemożliwe, zeby jakiś talent raz na pięc lat się nie trafił...Nie mówię tu o mistrzach świata ale przynajmniej porzadnych ligowcach...Niby coś u nas drgneło przy Janasie i Jabolu ale to nadal nie jest chyba to...Tak sobie przypomniam, ze wcale nie tak dawno tyle u was adeptów było, ze chciano zgłosić drużynę do drugiej ligi..Czy nie tak? Co się z nimi stało?

| Odpowiedz
blokuj
Time vel Netto

...wybrali tych rokujących , resztę rozgonili i mamy IKS który co tu dużo gadać ten sezon miał gorszy od ubiegłego .Paweł był wielką nadzieją i niestety gdzieś się pogubił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
KATO-OSTAFA NIE CZYTAM

Była sobie trójka świetnych juniorów. Jeden traktował żużel jak własne życie, drugi jak pasję a trzeci nim się bawił...Dwóch z nich zostało v-mistrzami świata...Nie da się robić czegoś w sporcie zawodowym na pół gwiazdka...Taka bajka niby a morał niesie...Nie uważasz?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Time vel Netto

Gdybym miał wybierać pomiędzy Zengotą i Woryną , wybrał bym tego pierwszego, dlaczego tak ? Zengota to pewne 6-7 oczek a z Woryną może być w e-lidze różnie.

| Odpowiedz
blokuj
Time vel Netto

Zobaczymy , gdyby Woryna po słabym barażu wylądował w Lublinie , to nie chciał bym być w jego skórze . Wydaje mi się że Lublin jest nie dla Woryny .

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.