Wątek dotyczący artykułu

PlusLiga: niedzielny hit Stocznia Szczecin - Trefl Gdańsk odwołany! Powodem awaria oświetlenia. "Organizacyjny skandal"

Nie udało się wznowić niedzielnego meczu 1. kolejki PlusLigi Stocznia Szczecin - Trefl Gdańsk. Awaria oświetlenia, z powodu której przerwano spotkanie w pierwszym secie, okazała się zbyt poważna. Nowy termin rozegrania potyczki nie jest znany.

przeczytaj cały artykuł


panda25

Ano właśnie. Ale dziennikarz, wychowany na chwytliwych tytułach w tzw. prasie, zauważył że trzeba zagrać clickbaitowo. I w duchu tytułów różnych filmików na YT, traktujących o polityce, rzucił hasłem. Chyba, że to efekt odreagowania zawodu, że na darmo pojechał...? Szkoda, że p. Rosiński wszedł w ten sam klimat...
Oczywiście, że tak się nie powinno zdarzyć. Skandalem można by nazwać sytuację, o której pisano w trakcie "transmisji" - że kluczy do skrzynki z bezpiecznikami nie można znaleźć. Ale jakoś cicho o tym, więc pozostaje nieoczekiwana awaria.
Historia z kibicem i papierosem też jest chyba nieaktualna - przynajmniej tak to wygląda w świetle podanych informacji w PS:

W pierwszej wersji powodem zagaśnięcia światła było uruchomienie alarmu przeciwpożarowego. Ten miał spowodować... kibic, który zapalił papierosa w toalecie. Z informacji, które do nas dotarły, wynikało jednak że powodem nie musiała być ludzka bezmyślność, ale bardziej poważna awaria zasilania. Służby cały czas próbowały uporać się z jej skutkami, na miejsce dotarła straż pożarna, a także pogotowie energetyczne. Po nieco ponad godzinie światła zaczęły coraz mocniej świecić, a zawodnicy Stoczni i Trefla rozgrzewać się na boisku. O wznowieniu gry jednak nie mogło być mowy, bo system oświetlenia nie działał jak należy i nie oświetlał w równym stopniu całej płyty boiska. Strona, po której grali gdańszczanie wciąż pozostawała nieco bardziej zacieniona od tej na lewo od sędziego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stalowy paprykarz

Powtórzę:
To wielki skandal bo ta hala ciągle ma jakieś awarie a ta nie powinna mieć miejsca z powodu ponoć zapalenia papierosa w kibelku.
Poza tym jak włącza się alarm przeciwpożarowy to czy powinno gasnąć światło? Chyba żeby ludzie się pozabijali przy ewakuacji.
Jaki prezydent taka hala, w Szczecinie wszystko ma awarię, nowe ale pękające szyny tramwajowe, za niska trakcja, przeciekający dach w hali i gasnące światło, rozsypujące się drogi po remoncie itd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.