Dyskusja

Zespół z Polakami pokonał gigantów LoLa. "Veggie": Nic, tylko się cieszyć

Na mistrzostwach świata w League of Legends drużyna Vitality z dwoma Polakami w składzie - Mateuszem "Kikisem" Szkudlarkiem i Jakubem "Jactrollem" Skurzyńskim - pokonała jednego z głównych faworytów do końcowego triumfu, chińską formację Royal Never Give Up. - RNG jest uznawane za najlepszą drużynę na świecie. W tym roku wygrali trzy międzynarodowe turnieje. Nic tylko się cieszyć, że Polacy są w stanie wygrywać ze światowymi potęgami League of Legends. Tym bardziej żal, że  Vitality nie zdołało wyjść z grupy -  mówił nam na targach Poznań Game Arena Fryderyk "Veggie" Kozioł. Były trener Iluminar Gaming skomentował także triumf tej ekipy w 17. edycji ESL Mistrzostw Polski.

obejrzyj wideo


Giekaemowiec

Typowa polska zacofana i nie znająca tematu . Jak coś jest nieznane to jest złe. Te chłopaki mają więcej ambicji i empatii w sobie niż nasi piłkarze . Ludzi którzy profesjonalnie grają w gry są zakontraktowani w drużynach , które w czasie trwania sezonu zapewniają im Gaming House. Mają trenerów , analityków , psychologów , kucharzy jak i siłownie :) Nasze prawo uznało esport za sport być może przypadkiem bo rozchodziło się o szachy. Jako, że od niedawna wysiłek psychiczny też jest uznawany za sport . Nie pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.