Dyskusja

Lewandowski o Lidze Narodów: Nie wiem o co chodzi. Dla mnie to nie są mecze o coś

- Najważniejsze dla nas jest rozstawienie w kolejnych losowaniach eliminacji z pierwszego koszyka. Liga Narodów? Do dzisiaj nie wiem, o co chodzi - mówi po meczu z Włochami Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski.

obejrzyj wideo

Bułka z Błotem

A ja myślałam, że dla piłkarza zawodowego każdy mecz jest ważny. Wygrywanie, rywalizacja, to przecież podstawowe idee sportu. Kończę z oglądaniem wywiadów z piłkarzami. Ich poziom intelektualny i bełkot obraża moją inteligencję i mnie jako kibica.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
śmiechu82

Cóż to liga światowa w siatkówce to też jest o nic :P ważne są tylko ME, MŚ i IO a reszta? nieistotna ;) Czy mecze Ligi Narodów nie są brane pod uwagę przy tworzeniu rankingu FIFA/UEFA? Bo to jakie miejsce się zajmie jest istotne przy losowaniach grup do eliminacji tych ważnych imprez o których mówi Lewandowski. Dobrze w grupie mieć np Niemcy i Francję... a potem dopiero my z 3 lub 4 koszyka? Czy moze lepiej być w tym koszyku co jest właśnie ta Francja i już wiadomo, że grupa będzie tworzyła Niemcy, Polska i teoretycznie słabsze zespoły... Dla sportowca nawet mecz towarzyski powinien być o coś...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.