Wątek dotyczący artykułu

Speed Car Motor Lublin kompletuje drużynę. Robert Lambert pozostaje na kolejny sezon!

We wtorek Speed Car Motor poinformował, że w drużynie pozostaje Robert Lambert. Dla Anglika będzie to już trzeci sezon w lubelskim klubie. Jest czwartym zawodnikiem, który pozostał na przyszłoroczny sezon w PGE Ekstralidze.

przeczytaj cały artykuł

AveMotor

Zapomnieliście w swoich rozważaniach o składzie o jednym....
Czym charakteryzował się KŻ Motor Lublin w tym sezonie ??? marketingiem na najwyższym poziomie,a co to oznacza ??? ... jak zrobić aby przyciągnąć komplet kibiców przy kosmicznych cenach biletów ? to już wiecie co ;)
Ja obstawiam G.Lagutę i wystąpienie przez klub o przedterminowe skrócenie kary.
Jeśli nie zakontraktują Griszy Nickiego lub Vaculika to jest ze mnie kiepski analityk i zakładam nowe konto aveżurawie i przenoszę się na forum nice ligi ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AveMotor

Sorry ale ja jestem narodowcem i antysemitą,w życiu nie nazwał bym syna imieniem Daniel.
Dajcie już spokój z tym Danielem Worobcem bo dobrze wiecie że nie mam z nim nic wspólnego.
pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Xing Zao Chan

Czyli jednym słowem jesteś tępą dzidą z mocno ograniczoną klepką mózgową.
Tylko człowiek z małym ego, przestraszony niepewny jutra może pisać takie teksty. Humanizm jest ci pewnie rzeczą obcą, książek też pewnie nie czytasz... jedynym słowem jesteś debilem o inteligencji jaszczurki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Daniel Worobiec

Ten gościu nie nazywa się Daniel Worobiec, bo to ja jestem ten słynny Daniel Worobiec kiedyś miałem nick dandalini. Nie piszę na SF , bo to strata czasu i szkoda mi nerwów. Ale lubię sobie poczytać komentarze napinaczy z Gniezna, Rzeszowa, Ostrowa. A przy okazji niezły miałem ubaw, jak tego gościa podejrzewaliście że to ja.
Pozdrawiam was po raz ostatni w wątku związanym z żużlowym Motorem Lublin
Daniel Worobiec Prawdziwy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
pz0

Dzięki za informację. Pozdrów tatę.
Przedziwne. Worobiec zniknął jakieś 3 lata temu i w czasie kiedy jest potrzebny AveMotor pan Daniel Worobiec powstaje jak feniks z popiołów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
mariuszzz

Jezeli piszesz o marketingu to nazywaj klub tak jak nalezy wraz z nazwa sponsora tytularnego Speed Car Motor Lublin. I jeszcze jedno jak ja chodzilem na zuzel jeszcze przed Hansem to Ciebie jeszcze w planach nie bylo a moze mawet Twoich rodzicow.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
AveMotor

Dorosły facet nie miałby takiego głupowatego avatara
Dorosły facet nie używa zzz sss w pisowni a taki jest twój nick.
Dorosły facet pisze z sensem ... " na żużel chodziłem jeszcze przed Hansem to Ciebie jeszcze w planach nie było a może nawet Twoich rodziców".
To zdanie przejdzie do historii najgłupszych wpisów na SF - gratulacje !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
AveMotor

Co ja napisałem głupiego w tym poście ? proszę wskazać.
Ja mam syna który ma lat 19 i często pomagam mu w nauce to chyba wiem jakich składni zadnia i jakiej nowomowy używają dzieciaki w tych czasach.
Przecież ja od razu widzę po wpisach kto jest w jakim wieku.
No ludzie bądźcie poważni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
lamotte picquet

Twój syn ma 19 lat i jeszcze mu w lekcjach pomagasz ? Matko Przenajświętsza !
Kolega słusznie zwrócił Ci uwagę, że błędnie podałeś nazwę naszego klubu. Nie uważasz, że to wstyd ?
"jestem narodowcem i antysemitą" - masz bardzo ciekawe hobby !
"Co ja napisałem głupiego w tym poście ? proszę wskazać" - nie widzisz tu żadnego błędu ???????????????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Wawi L

No i dobrze, że odbiegliśmy od tematu.
Przyznam ci rację, też mi się wydaje, że użytkownik o którym wspominałeś nie jest na tyle dorosły by pamiętać czasy Hansa Nielsena. Proponuje jednak wyluzować, gramy w jednej drużynie i może czasem siedzicie koło siebie na stadionie. jak to mówią dzieciaki - LUZIK

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.