Wątek dotyczący artykułu

GKM może przeprowadzić jeszcze trzy transfery. Jest duża szansa na dwóch nowych juniorów!

MRGARDEN GKM Grudziądz ma już piątkę seniorów na sezon 2019. To nie oznacza jednak, że kadra jest zamknięta. Klub może dokonać jeszcze nawet trzech transferów.

przeczytaj cały artykuł

H B Baxxter

Nie czaję po jakiego wała nam rolnicki za 150 tysi??!!! Bo co na tym się nie skończy, a sprzęt dostanie też z Tarnowa.. cos nie wydaje się mi.a więc powiedzmy że minimum drugie tyle na sprzęt to się robi prawie pół bańki..masarnia.
Nie lepiej za 150 tyś i kupić ze dwa dobre silniki od porządnego tunera i dac śmigać naszym. Różnica będzie może jesli w ogole 1-2 punk na mecz. Nikt mi nie wmowi że to zadecyduje o PO xd

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rotmistrz79

1. 150 tys, bo tak napisali w Gazecie ? Spokojnie kwota transferu tyle nie wyniesie. Juz raz dali za Wieczorka 120 tys i wnioski wyciagneli.
2. O ile wiem to Rolnicki był na zawodowym kontrakcie ? Także ma swój sprzęt. Cała operacja nie wyniesie tyle ile piszesz kwoty za podpis nie ma co tu podawać. Tak jak pisałem, zaleglosci wobec Rolnickiego, moga zbić wydatki na ten transfer. Zobaczymy ile GKM zarobi na wypoż. Pieszczka.
3. To nie jest tak proste jak się wydaje, ze pójdziesz do danego tunera, nawet najlepszego i powiesz "Weź daj mi 3-4 super silniki dla moich juniorów" , nie da sie tak niestety. Kazdy z tych lepszych ma swoja grupe zawodnikow, których "obsługuje" i dla nich stara się jak najlepiej a kazde kolejne zamówienia może już nie traktować priorytetowo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
reamer

Podoba mi się takie spojrzenie na sprawę. Z wielu możliwych perspektyw. Tego typu kwestie nie są zero-jedynkowe. Oby był z tego odpowiedni efekt. No i czekamy na naszych młodych, jeszcze jak widać nieopierzonych ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
k 53 GKM

Z moich ,,skromnych,,doniesien wynika ze Unia T, robi wszystko aby sie pozbyc dlugu wobec Patryka Rolnickiego....Bo i tak Patryk chce odejsc,,,,,PS,,,,,,Bjerre,,,,::::))))))))))))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.