Wątek dotyczący artykułu

Get Well nie uczy się na błędach rywali. Koncepcja składu jest szalona. Po sezonie znowu może być płacz

W Get Well zarzekają się, że nie szukają drugiego polskiego seniora. W klubie chcą skupić się jedynie na wzmocnieniu formacji juniorskiej i zastosować koncepcję z kevlarem w składzie. - To nie jest dobra droga - komentuje Wojciech Dankiewicz.

przeczytaj cały artykuł


Dumny z Krzyża

Panie Dankiewicz - jaki płacz?! Był jakiś po sezonie?! Cały sezon pod górkę z kontuzjami i zabrakło nam 40 metrów do PO, ogarnij się Pan, nikt nie płakał! Co do składu z jednym polskim seniorem to sie w pełni zgadzam, ze to porażka bo po trzech kolejkach, przy naszym „szczęściu” możemy jechac znów o utrzymanie... Myśle, że pan Krużyński powinien wejść do gry i wytłumaczyć, ze to jest bardzo ryzykowna gra, która raczej nie ma szans na powodzenie... Ktoś musi wziąć sprawy w swoje ręce, poza tym gościem nie widze nikogo z jakąkolwiek przyszlosciowa wizją, ONI myślą tylko o nadchodzącym sezonie a tak sie nie zdobywa medali...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BadAngel

Czuje, ze ten sezon to bedzie na przetrwanie. Za rok Jack juz nie bedzie mógł być rezerwowym i skoczy sie jazna na jakiegos "kevlara". Szkoda tylko, ze po sezobie znowu bedziemy bez zadnego Polaka w składzie i trzeba bedzie o kogos stoczyc ciezki bój. A kto wie, czy Pan Terminski nie powie baju baju.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Maro_apator

0 merytoryki kolego, możesz powiedzieć co Cię boli? Co do Miedziaka to sam chciał odejść, ja się z tego cieszę, bo odbudował się, może liczby tego nie pokazują ale speedway to nie tylko liczby. Ty widocznie tego nie rozumiesz. Co do Pawełka miał duuużo czasu na pokazanie na co go stać - chciałbym, żeby został ale tylko pod warunkiem, że nie będzie strzelał fochów tylko swoją pracą i wynikami wywalczy miejsce w składzie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.