Wątek dotyczący artykułu

Get Well nie uczy się na błędach rywali. Koncepcja składu jest szalona. Po sezonie znowu może być płacz

W Get Well zarzekają się, że nie szukają drugiego polskiego seniora. W klubie chcą skupić się jedynie na wzmocnieniu formacji juniorskiej i zastosować koncepcję z kevlarem w składzie. - To nie jest dobra droga - komentuje Wojciech Dankiewicz.

przeczytaj cały artykuł

PabloFalubaz

Jak można być kibicem "zespołu" w którym nie ma żadnego Polaka na seniorce? WY W Toruniu pochwalacie taka strategie? 2 wychowanków w 2 lata pogoniliscie, Dla mnie to jakiś żart

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bun

Nie pochwalamy. I ja np robię sobie odpoczynek od MA. Może z raz pójdę z ciekawości. Bo kibicować mogę co najwyżej Włókniarzowi, który będzie bardziej toruński niż Toruń :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PabloFalubaz

To już swoją drogą, nie wiem co Pan Termiński ma w głowie, dla mnie to zero szacunku dla kibica. Stadion macie świetny byłem w tym roku i ogromne wrażenie robi, szczególnie akustyka. Ja wychowałem się gdy w Apatorze jeździł Krzyżak Jaguś bajerski.. Myślę że kibice którzy pamiętają dobrze te czasy (nie tak odległe) maja problem żeby utożsamiać się z tą "drużyna"

| Odpowiedz
blokuj
bun

Ja też się w tamtych czasach kształtowałem jako kibic. Ostatnie kilka lat zacisnąłem zęby, bo miałem nadzieję że to będzie tylko etap przejściowy, ale widzę że dla tego klubu nie ma nadziei.

| Odpowiedz
blokuj
JARASS

Twój klub wykazał się jeszcze mniejszą cierpliwością do wychowanka (Zengota),pomimo że miał wyższą średnią niż Pawełek,odpalił go już po roku jazdy,u nas (choć tego nie pochwalam) na dobry wynik Pawełka czekaliśmy aż 2 lata.

| Odpowiedz
blokuj
PabloFalubaz

Mój klub ma w składzie 2 wychowanków, nie widzisz tej różnicy? Nie pochwałam tego wolę zengiego niż najemników. Inn sprawa że jeśli zengota chciał 100 procent podwyżki (mając na stole ofertę motoru) to chyba też zmienia trochę kontekst. Klub miał prawo podjąć taka decyzję, myślę że Paweł u was nie podbija tak stawek. I osobiście uważam że chłopak w Czewie odpali tak jak miedziak wypalil.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
JARASS

Widzę,jeszcze ma......choć określeń z forum "kibiców z Z.G" na cieniującego w sezonie Piotra,z grzeczności nie przytoczę.

| Odpowiedz
blokuj
PabloFalubaz

Co do Piotra to się myślisz, tylko idioci go krytykowali, garstka margines. sam 1 raz w życiu byłem. Dumny z kibiców z trybuny K za tą akcję po meczu w Gorzowie. Pepe miał aż łzy w oczach. Inna sprawa że wobec zengiego takich odczuć Ci kibice nie mieli, wielu uważa że jest bardziej leszczyński niż nasz. Ciężki temat. Ale nie pisze tu żeby gadać o moim zespole każdy ma swoje problemy, ale uważam i jak widać kilka osób podziela moje zdanie że polityka waszego klubu do droga do nikąd. Z kim maja się utożsamiać normalni kibice? Nie mówię o pokoleniu internetu. Chyba nie z Holta iversenem czy doylem..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
PabloFalubaz

I nie bierzesz pod uwagę jednego kluczowego faktu.
Zengota miał być liderem, sam to podkreślał przed sezonem i po meczu w Tarnowie, skończył jako średnia 2 linia. Takie są fakty. Więc porównanie jego sytuacji do Pawła uważam za błędne :) ale to moje zdanie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
JARASS

Ale częstochowianom nie przeszkodziło to w załatwieniu mu obywatelstwa.;o)
Dzik to przynajmniej Kolędy śpiewa ;o)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
PabloFalubaz

O tym mówię on śpiewał i Emil. Dla mnie to jakiś żart, rozumiem że czują więź z naszym krajem, ale chyba śpiewanie hymnu innego Państwa to trochę żart, mam wielu kolegów w Reichu i jakoś nie śpiewają Deutschland über alles jak przychodzi wypłata

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Nίghtmare

a jakrze rysiek polak najprawdziwszy a jakisz on elokwentny jak go zapytajom to gada i gada ... rzeby jeszcze siem po polsku naumiał

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.