Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga: święta wojna tylko z nazwy. Pewne zwycięstwo PGE VIVE Kielce

Dominacja na parkiecie, dominacja na trybunach. Pomimo dobrego startu, gracze Orlenu Wisły Płock nie byli w stanie przeciwstawić się PGE VIVE Kielce (24:31). Kolejna "święta wojna" dla mistrzów Polski stała się faktem.

przeczytaj cały artykuł

kuba859

kompletnie nie rozumiem takiego podejścia Sabate, jeśli się liczyli z przegraną już przed meczem to po co w ogóle wychodzili na niego? Przecież mogli to powiedzieć przed spotkaniem to ludzie by nie wydawali kasy na bilety, albo jeszcze lepiej, oddać Vive walkower, wstydu się na boisku nie najedzą, zawodnicy się nie zmęczą. Same plusy. A co do Wiśniewskiego, to wydaje mi się, że jeszcze ktoś przed weekendem poleci z zarządu Wisły. W niedziele są wybory, a kibice są mega źli na cały zarząd Wisły (większość spotkania były obraźliwe przyśpiewki z obu stron, ale kibice obu klubów się jednoczyli w krytyce prezesa Wisły), więc jeżeli ktoś poleci na parę dni przed wyborami to obecny prezydent Płocka może zyskać na poparciu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krzys pawlak

Przed wyborami nikt nie poleci.Wszyscy uderzają w Wiśniewskiego ale przecież on jest tylko pionkiem w tej grze. Osobiście Adam Wiśniewski to super gość

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Patriciazyc

Bycie super gościem nie predysponuje go jednak do bycia prezesem spółki miejskiej. Może być super gościem, ale prezesem jest marnym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Xyz1990

Mi sie osobiscie podobalo to zagranie gdzie mimo sportowej rywalizacji klubow, kibice potrafili schowac swojego ego do kieszeni, zjednoczyc sie w ciezkich chwilach i pomoc sobie. Naprawde wielki szacunek dla wszystkich co byli na hali, a zwlaszcza dla przyjezdnych bo tak naprawde ich ten kryzys nie dotyczy, mogli jak zawsze przyjechac, podopingowac swoich i wrocic do Kielc

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
kuba859

ale mi też, mocna Wisła jest nam potrzebna, ale nie tylko mocna Wisła, bo im więcej wyrównanych spotkań na wysokim poziomie tym lepiej dla atrakcyjności całej ligi, kiedyś bilety na świętą wojnę sprzedawały się na pniu dlatego, że to było wyrównane spotkanie, a nie kolejne lanie.
Mi też się bardzo podobało to zachowanie i szkoda, że nie udało się tego jakoś lepiej dogadać (żeby Iskierka się dogadała z kibicami Płocka na jakiś sygnał po którym będą wspólnie skandować teksty na prezesa). Nie podobają mi się obraźliwe przyśpiewki, ale przyśpiewka "byłeś nafciarzem a zostałeś Wisły grabarzem" była świetna i fajnie jakby cała Orlen Arena ją śpiewała. Nie rozumiem wielu decyzji zarządu Wisły, ale przede wszystkim nie rozumiem tego, że zarząd się odsunął od kibiców, jest problem z przepływem informacji etc, mam takie wrażenie, że zarząd ignoruje problem kibiców, mając nadzieję, że on się w końcu sam rozwiążę, a tak nie da się.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
sisiukris

Ale jaja! Przecież oni nie krzyczeli tego ,żeby nam pomóc tylko żeby jeszcze bardziej ośmieszyć gadżeta!Myślenie nie boli.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.