Wątek dotyczący artykułu

Legenda Stali Gorzów oceniła sezon. Jest pod wrażeniem zachowania Zmarzlika

Cash Broker Stal Gorzów zakończyła sezon 2018 ze srebrnym medalem DMP. Drugich miejsc było jeszcze więcej. Pozytywnie ten rok ocenia legenda klubu, Bogusław Nowak, który niegdyś seryjnie zdobywał ligowe złota.

przeczytaj cały artykuł


Petrus

Co należy więc zmienić, by w przyszłym roku cieszyć się z drużynowego mistrzostwa Polski? - Niewiele. Jeden senior na pewne osiem punktów. To by było wszystko.


Finałowy dwumecz z Lesznem, Stal przegrała tylko ośmioma punktami. Młodzieżowcy z Leszna, w finałach zdobyli 21 punktów, plus 4 bonusy, a gorzowianie 6 punktów i 1 bonus. Przy tak potężnej przewadze w formacji juniorskiej, w drużynie Byków, to uważam, że Stal w finałach jednak wstydu nie przyniosła.
Mam nadzieję, że prezes Zmora powalczy jeszcze, o Grzegorza Zengotę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krzysiek Banasiak

Ja tam bym juniorom dał spokój. Do złota zabrakło nam 5 pkt. W Lesznie potrzebowaliśmy remisu, czyli 45 pkt. Z tych 45 pkt, Bartek zdobył 15, czyli 1/3. Pozostałe 30 miało zrobić 6 facetów, czyli po 5 na głowę. Zrobili to tylko KK - 10 i Martin - 7. Juniorzy jechali jak jechali i można powiedzieć, że Rafał był lepszy od Kubery (3 do 2). U nas brakło pkt seniorów - Walasek 1, Woźniak 3. I nasze trio Martin, Walasek, Woźniak - 7 zer. A, że junior Unii Smektała robi w finale 9 pkt i jest lepszy od naszego trio i także od Mistrza Polski, wcale nie znaczy, że przegraliśmy złoto przez juniorów. Stal była wielka przez cały sezon, a w finale brakło nie wiele....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.