Wątek dotyczący artykułu

Premier Morawiecki potwierdził wielkie wsparcie dla polskiej siatkówki

15 mln złotych państwo przeznaczy na polską siatkówkę. Pieniądze otrzymają nie tylko zdobywcy mistrzostwa świata, ale także kluby.

przeczytaj cały artykuł

jaet

Przecież to propaganda do potęgi entej. Ten "cudowny" gest premiera, to pieniądze zabrane w marcu siatkówce przez Orlen. Premier niczego ekstra nie daje. Wraca to, co wcześniej PZPS stracił w wyniku zerwania umowy sponsorskiej przez państwowego giganta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
marulek

Chyba podchwyciłeś jakiś lewacki post :) Gdzie wyczytałeś, że PZPS stracił coś w 2018 roku skoro umowa pzps z orlenem nadal obowiązuje (do konca roku) xD a Polacy na MŚ na pół klaty mieli napis Orlen na koszulkach. 2 tygodnie temu Orlen też zapowiedział, że wraz z końcem 2018 roku przedłuży umowę...
Już pomijam nawet fakt, że obecnie Orlen płaci za sezon 10 baniek, a nie 15, ale co za różnica ;) i tak propaganda...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
Allez

Jestes wiec zle poinformowany,
moze zmien media, z ktorych czerpiesz?
Z propagandowych na informujace.
Po roku rzadow zupelnie nietrafionego Fefe de Giorgi nasi siatkarze wygladali tragicznie.
MS zapowiadaly sie na blamaz
(a Kurek byl wrogiem ludu - tylko przypominam! ).
Pol roku przed MS Orlen wypowiedzial reprezentacji umowe sponsorska,
wg ktorej mial ja sponsorowac do konca ...uwaga - 2019 roku.
Siatkarze na MS mieli logo Orlenu , bo wg nowej umowy sponsorowanie mialo sie zakonczyc z koncem tego roku (uwaga - 2018).
Az tu nagle ...
nasi siatkarze obronili mistrza swiata i znow cala Polska ich kocha!
A jak Polska kocha to i Orlen znowu pokocha!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
marulek

Fajny wywód, tylko co twój komentarz wnosi i co mi zarzucasz? Bo chyba sam się pogubiłeś o czym pisałem....Pomijając twój polityczny bełkot, nadal nie wiem co stracił PZPS w 2018 roku z tytułu sponsorskiego od Orlenu...przecież sam zwróciłem uwagę na to, że sponsoring obejmował cały 2018 rok, a Ty podkreślasz to, że obowiązywał do 2019 roku, chyba logiczne jest to, że skoro zerwali umowę, to ona obowiązywała dłużej niż obecnie xD. Fakty są takie, że Orlen zabulił za 2018 rok 10 baniek, a ministerstwo dało kolejne 15 (pomijając 26 baniek dofinansowania z MSiT), więc jeżeli, któraś z tych kwot nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości, to zamieniam się w słuch, może Twoja telewizja mówi co innego....
P.S: tylko nie stukaj co 3 słowa klawisza enter - dzięki!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Modafi

Ty sam jestes jedna wielka propaganda.
Kurcze, dają kasę........ źle.
Nie dają........ też źle. Tacy jak Ty, to naprawdę mają ciężkie życie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
jaet

Piszę gdzieś, że źle? Przeciwnie, dla mnie kampania wyborcza może trwać cały rok. Jakby tak codziennie łopatę w Mierzeję Wiślaną wbijali, to w końcu by ją przekopali :). Zauważam jedynie, że ta manna brzydko pachnie, ale i tak wygląda lepiej niż miska ryżu :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.