Wątek dotyczący artykułu

"Misiek" sprowadzony do Polski. Lider gangu pseudokibiców Wisły planował ucieczkę

Paweł M. ps. "Misiek" jest już w kraju. To ogromny sukces policjantów, gdyż lider małopolskich pseudokibiców - jak się obawiano - planował ucieczkę z Włoch po tym, jak został wypuszczony z aresztu. Do Polski został dostarczony wieczorem we czwartek.

przeczytaj cały artykuł

bobek123

widac ze MISIEK jest prawdziwym obywatelem POstaral sie aby byc na wyborach teraz ma szanse zostac prezydentem krakowa pewna wygrana w 1 turze//

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Dobrze by było, gdybyś wiedział , że "Ta" Róża Thun to Róża Woźniakowska. Z bardzo patriotycznej i zasłużonej rodziny. Jeśli nadal nic nie wiesz o Woźniakowskich (np jej ojciec, prof. Jacek) , to dowiedz się. Wypada coś wiedzieć , jeśli się o kim mówi.
A wybrali ją ludzie myślący i patriotyczni. Dlaczego? Dowiedz się, kim jest i co głosi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hack

Ojciec jest w PE czy jego córka? Od wielu lat różni ludzie wmawiają mi w w mediach, że dzieci (potomni, zstępni) nie odpowiadają się za poczynania przodków, a ta pani pracuje na swój wizerunek, anie ojca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
hack

Grolo, z całym szacunkiem, ale wiem co głosi ta pani i wiem jak głosuje w PE. Nawet nie wszyscy z PO są tak radykalni w potępianiu Polski i tej części Polaków (demokracja), która wybrała obecną większość parlamentarną, jak ta niby patriotka i obrończyni demokracji (tylko takiej jaką ona chce mieć). Podziękuj jej za poparcie np. Acta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.