Wątek dotyczący artykułu

EHF bez litości. Czwarta kara dla PGE VIVE Kielce i Orlenu Wisły Płock

Nie mogło być inaczej. Europejska federacja piłki ręcznej nałożyła na PGE VIVE Kielce i Orlen Wisłę Płock czwartą grzywnę za odmowę używania loga oficjalnego sponsora Ligi Mistrzów, Nord Stream 2. Końca konfliktu nie widać.

przeczytaj cały artykuł

HANDBALL PL

Pogmatwane to wszystko. Wiadomo że tutaj już chodzi tylko o politykę. Ta afera dała duży rozgłos NS2. Mi się wydaje że gdyby nie to, to wielu kibiców nawet by się nie skapneła co jest na rękawku. EHF dzięki umowie z NS2 zyskało kolejnych dwóch sponsorów w postaci PGE i Orlenu które co tydzień przelewają kasę złodziejom. Wydaje mi się że do wykluczenia zespołów nie dojdzie. Vive aktualnie to czołowy klub Europy. Dziś NS2 jest, a za rok czy dwa ich nie będzie a smród zostanie na lata. Sytuacja wciąż ciężka jednak w końcu będzie trzeba podjąć radykalne kroki. Płacić ciągle kary to żadne rozwiązanie bo lepiej by było to przeznaczyć na kluby a nie federację.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

To płacą sponsorzy, a dla nich takie kwoty to małe obciążenie patrząc realnie na potencjał finansowy. Robią dobrze pokazując, że solidaryzuja się z klubami. Bertus sie nie ugnie, ponieważ ma on rację i wygra sprawę w sądzie jak będzie potrzeba. Myślę, że ta akcja jest po to, aby pokazać kto tu rządzi. Oni liczą, że wygrają z nami takimi metodami, nasi się pewnie poddadzą i wzniosą ręce w geście triumfu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hbll

Tylko czy takie PGE nie odpuści sponsoringu VIVE w kolejnym sezonie, wiedząc z czym to się wiąże? Jesdnak Gazprom to jest nieosiągalny kaliber konkurenta i PGE z nim nie wygra...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Miasto mistrzów - Kielce

To raczej niemożliwe, bo oni nie są niczemu winni to stało się nagle.Z drugiej strony Bertus już pewnie przygotował plan B czyli inny strategiczny sponsor. Jestem spokojny o los klubu.Zobaczymy co przyniesie czas. Rozwiązanie jakieś będzie tego jestem pewny, myślę jednak, że sprawa zakończy się pozytywnie za jakiś czas.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
pan.artur

Rację ma ten kto ma władzę! W tym wypadku Kielce i Płock są petentami. Taka jest prawda. Może , raczej na pewno, w tym konflikcie EHF ma argumenty przeciwko naszym klubom, a my kibice o tym nie wiemy?

| Odpowiedz
blokuj
Miasto mistrzów - Kielce

Argumenty? No wprowadzili co wprowadzili w trakcie sezonu w celu zaskoczenia klubów i to jest w porzadku dla nich. Rozumiałbym przed rozgrywkami LM i rozwiązanie by się znalazło na 100%. Teraz coś wykombinować nie jest łatwo, dobrze to obmyślili.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
pan.artur

Tutaj nie chodzi o to czy ja mam rację czy Ty. Jesteś pewien że My wiemy wszystko? Gdybyśmy mieli rację po swojej stronie, to Kielce i Płock miałyby w głębokim poważaniu kary finansowe. Dla jasności jestem za Naszymi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
jerseyus

O jakim perfidnym zaskoczeniu klubów piszesz? Przecież większość klubów cieszy się, że do LM wszedł nowy, potężny sponsor. Tylko u nas jest chryja, bo znowu "Ruski z Niemcem coś kombinują przeciwko nam". Dobrze ktoś wcześniej napisał, że dzięki nam NS2 ma tylko niepotrzebną reklamę, jakiej w życiu nie mieliby dzięki temu kawałkowi rękawa. A EHF tylko na tym korzysta, chcą głupki płacić za miejsce na koszulce to niech płacą, jeszcze się pozbywają przy okazji własnych reklam. No po prostu mistrzowskie posunięcia - na złość babce niech mi uszy zmarzną!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Modafi

Przepraszam ale, że co ? Może i potężny, ale ile kasy z tego mają kluby ? Fakt, nie znam dokladnie kwot jakie dostają od tego niby POTĘŻNEGO sponsora, ale przypuszczam, że na waciki, a moze i dobre cygara włascicielom tych klubow starcza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
jerseyus

Jeśli Cię to zadowoli to zmienię słowo potężny na duży. Nie pisałem o tym ile kluby dostają tylko o ogólnej kondycji piłki ręcznej i o tym, że wielcy sponsorzy nie pchają się drzwiami i oknami, więc każdy nowy DUŻY sponsor jest mile widziany i korzystny dla dyscypliny.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.