Wątek dotyczący artykułu

Championship: Pewna wygrana Scunthorpe Scorpions. Awaria oświetlenia w Hoddesdon

Drużyna Scunthorpe Scorpions wypracowała sobie sporą przewagę w pierwszym meczu finałowym Championship Knockout Cup. "Skorpiony" pokonały Workington Comets 54:36, choć świetne zawody w barwach gości odjechał Rasmus Jensen.

przeczytaj cały artykuł

carlito

Ja tam i tak żadnego meczyku nie odpuszczę ale niema się co oszukiwać jeżeli to wszystko na temat składu sie potwierdzi a raczej tak będzie to przed spadkiem tylko jakiś wielki pech innej drużyny nas uratuje boję się tylko żeby moda na żużel w Lublinie sie nie skończyła tak szybko jak się zaczęła

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pz0

Ja na pewno coś będę musiał odpuścić. Nie mam szans tak ogarnąć grafika żeby przynajmniej ze dwóch meczy w sezonie nie zaliczyć.
Nic się póki co nie kończy. Ta gnida właśnie to chce zrobić żeby zniechęcić do żużla ludzi w Lublinie. Ewidentnie zadarł z Kępą. Jest przekonany że on ma siłę, bo on jest wielki dziennikarzyna, bo on ma media. Jest jak dziecko, jak dostanie z liścia to robi szum jaki pokrzywdzony. Nietykalny niuniek. Jaką awanturę zrobił przed sezonem że bodaj Drabik nie chciał mu udzielić wywiadu. Urażona duma dała znać o sobie. Teraz jest to samo. On już nie jest cwany czy śmieszny. Ostaf jest już po prostu żałosny.
Jaki skład będzie to będzie. Cudów się nie spodziewam, ale jestem pewien że drużyna nie podda sezonu już na starcie. Będą walczyć i to mi w zupełności wystarczy. Jak spadniemy to spadniemy. Mało to razy spadaliśmy? Najwyżej znowu powalczymy o awans. To nie będzie koniec żużla w Lublinie mimo że tego by chciała ta gnida.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.