Wątek dotyczący artykułu

Rodzice pobili się z trenerami na turnieju dla młodych piłkarzy w Zakopanem

Podczas turnieju młodzieżowego w Zakopanem rodzice 14-latków ze Szczecina pobili się z trenerami Olympique Marsylia. Według szczecińskiego serwisu, przyczyną był rasistowski incydent, ale przedstawiciele polskiego klubu stanowczo zaprzeczają.

przeczytaj cały artykuł

Andrzej Retych

Mój syn kilka lat temu zaczął trenować w szkolnym klubie piłkarskim. Po tym, co zobaczyłem na kilku turniejach zawodnicy mieli po 7-9 lat), kategorycznie zbroniłem mu nawet zbliżać się do boiska. Sport - jak najbardziej, ale tylko amatorsko. Zezwierzęcenie i agresja rodziców "kibicujących" swoim dzieciom jest przerażające. Wyzwiska, przekleństwa, zachęty do gry nie fair, ubliżanie sędiom i przeciwnikom były na porządku dziennym. Same dzieciaki zdawały się chwilami przytłoczone tą atmosferą. A brylowały mamusie, niestety :/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Aga3333

kobity sie tak zachowywaly, na boisku ? moze w domu nie maja nic do powiedzenia to chociaz tutaj sobie uzyja, chociaz prawde mowiac sama w ta teze raczej nie wierze, a nawet domniemam ze w domu moze byc jeszcze gorzej :) Dziwne tylko ze na takich zawododach ktos nie zadba o to zeby ci rodzicie odpowiedzieli za swoje zachowania A o to nie jest trudno, wystarczy zdyskwalifikowac ich dziecko w trakcie gry, brutalne ale napewno by pomoglo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.