Wątek dotyczący artykułu

8 dni do otwarcia okna transferowego. Łaguta ostatnią deską ratunku dla Motoru. Wyłożą pół miliona złotych

Motor musi odpalić bombę, jeśli chce mieć skład dający, choć cień nadziei na utrzymanie w PGE Ekstralidze. Działacze lubelskiego klubu próbują nakłonić do przejścia Grigorija Łagutę. Są gotowi za ten transfer zapłacić.

przeczytaj cały artykuł

Rowek1974

Nie nam dziękować tylko losowi. Już to widzę jak bierzecie Łagutę - 500 tys dla Row, 700 za podpis razem 1,2 mln - chyba że jesteście koziołki matołki

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
beejay

Mhm, tak :) Zasadniczo, to kto bogatemu zabroni? Z resztą nie wiem o czym te gadki skoro Mrozek wyraźnie powiedział "Grisza nie jest na sprzedaż".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
bartollo

Raczej kontuzje Jelenia, wpadke Bobera, dzwon Jonssona czy defekt Miesiaca bo po pierwszym meczu juz by bylo wszystko rozstrzygniete i tydzien czasu wiecej na rozmowy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
carlito

A niby dlaczego zbierzemy doświadczenie które zaprocentuje w przyszłości ktoś spaść musi jak będziemy to my to trudno takie życie a w twojej wypowiedzi odczuwam zazdrość że to jednak nie twój klub awansował

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
CW

Jaki by skład nie zbudowali to będzie tylko Motor Lublin .. Nie taka wielka marka jak Unia Leszno, Falubaz ZG czy Stal G .. pierwszy sezon w ekstralidze od 23 lat I już się panoszyc z Nickiem "Wielki Motor " smieszne trochę..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Wielki Motor

Ten nick mam od dawna kolezko, co do marki to sie wyrobi. Poza tym jestesmy legenda w Polsce, to my rozpoczelismy kiedys ere ,stranieri' sprowadzajac Hansa Nielsena takze szacuneczek!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
CW

Mam 26 lat i od 7 roku zycia chodzę na zuzel . Mimo że jestem fanem Falubazu to muszę niestety przyznać że Wielka w ostatnich latach to jest Unia Leszno I wgl w Historii.. tego Wielkiego Motoru jakoś nie pamiętam.. może jestem za młody.. A chodzi mi tylko o sposób pisania was Lubelskich kibicow.. jeszcze nic nie osiagneliscie w ostatnich latach A większość pewna siebie i obrażające inne kluby jakie to słabe nie są do motoru .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Anastazy

A wy tam po co jak bez Dudka was rozjechali w barażach miałes przez tydzień Eligę po pierwszym meczu mogłes się nacieszyć a teraz do Nice i czekać na swoją kolej ha ha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.