Wątek dotyczący artykułu

Dawid Celt: To może się skończyć zakończeniem kariery przez Agnieszkę

Dawid Celt dał do zrozumienia, że jeśli problemy zdrowotne Agnieszki Radwańskiej będą się pogłębiać, najlepsza polska tenisistka może być zmuszona zakończyć karierę. - Ale miejmy nadzieję, że do tego nie dojdzie - dodał mąż krakowianki.

przeczytaj cały artykuł

-f-iolka

Nie mogę odpowiedzieć na komentarz @krótkiej piłki....więc odpowiadam i jej, i @gatto przy okazji....20 wygranych w turniejach WTA, cenne zwycięstwa, finał WS, mistrzostwo w Singapurze....mało? Wiem, mogło być więcej ale...kontuzje, przeciwieństwa losu, problemy osobiste....powinniśmy to rozumieć. Dawno już apelował, szanujmy się tak, jak nasi ulubieńcy szanują siebie..i szanujmy ulubieńców naszych....współforumowiczów. Dziecinada z tym blokowaniem, to forum a nie miejsce do wygłaszania jedynie słusznych, "nieminusowalnych" opinii. Wolę odpowiedzieć, niż minusować....nawiasem "pisząc". ;)
PS 1...Mam nadzieję, że Agnieszka zamrozi ranking, odpocznie rok, podleczy się....kibicować Jej będę nawet w deblu, nawet w mikscie....szkoda, że Ona raczej nie bierze tych rozgrywek pod uwagę..
PS 2 ...Ula zapowiada, że powalczy o Top100, bo zdrowa...
PS 3...choroby, kontuzje nie tylko kończyły ale też przerywały - dramatycznie - kariery...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Allez

Jesli z jednej strony mamy styl-dryl
zasadniczo -woskowy
i podejscie "ja-zawsze-mam-racje-"
i tendencje do kneblowania rozmowcy...
To faktycznie , jak w tym slynnym hasle reklamowym,
Robi roznice

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
steffen

Przede wszystkim porządna diagnostyka, tak aby było wiadomo co leczyć. Bo ból stopy niekoniecznie musi oznaczać że leczyć należy stopę. Ciało ludzkie to skomplikowana maszyneria.

Oby Aga powróciła jeszcze na kort i zgarneła 21 puchar :) albo i więcej :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.