Wątek dotyczący artykułu

Bez Hamulców 2.0: No i koniec serialu z Woryną. Wrocławski biznesmen go nie przekonał (felieton)

12 października Kacper Woryna oznajmił prezesowi ROW-u, że nie interesuje go dalsza jazda w Nice 1.LŻ. Klubu w PGE Ekstralidze jednak nie znalazł. Właśnie upadła ostatnia opcja, jaką były mediacje pewnego biznesmena z Wrocławia.

przeczytaj cały artykuł


Eddybyk15

Niektórzy mówią że sprawa woryny od początku była ściema.. cytat z tego artykułu.. a ja pytam szanownego pana redaktora kiedy oficjalnie Woryna ,Mrozek wypowiedział się że odchodzi z Rybnika kiedy?!!! Nie było takiej wypowiedzi ani jednego ani drugiego co najlepsza obydwoje panowie milczą na jaki kolwiek temat od ostatniego meczu jaki odbył się w Rybniku!! A więc szanowny panie redaktorze ten szum o którym PAN pisze to robi PAN sam ze sobą sam sobie PAN zaprzecza bo to PAN pisze jednego dnia że woryna odchodzi z Rybnika a następnego że nie.. nie czuję się PAN głupio z tym bezsensownym pisaniem nie uważa PAN że to raczej nie jest dziennikarstwo tylko szukanie tematów na siłę ,ok jestem w stanie zrozumieć jeszcze szukanie tematów na siłę ale już nie rozumiem a wręcz jest to głupota do kwadratu jeśli dziennikarz sam sobie nakręca temat sam sobie wymysla historię w stylu woryna odchodzi by tydzień później swoją historię napisana o odejsciu przekształcić w historię o pozostaniu Woryny w Rybniku. Nazwie pana bardzo słabym pisakiem to słabe gdy dziennikarz sam tworzy historię na swoją potrzebę by móc o tej jednej stworzonej historii pisać przez miesiąc.. słabe naprawdę słabe z pana strony..niech PAN panie redaktorze poda źródło w którym Mrozek powiedział napisał że Woryna odchodzi, lub Woryna kiedy gdzie napisał powiedział że odchodzi z Rybnika. Podaj PAN panie redaktorze oficjalne źródlo o informacji na temat odejścia Woryny !!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (13|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kmz lw

TO NIE JEST ŻADEN pan! Na pana trzeba mieć chociaż odrobinę rozumu i wyglądu, a u tego du.ka próżno szukać jednego i drugiego

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speed01

Dokładnie. Pseudodziennikarz spalony w środowisku najpierw sam robi gó...no-burzę, a potem niby demaskuje, że "to od początku była ściema" i myśli, że ktoś to kupi. "Ściemą" to są wszystkie artykuły tego fantasty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.