Wątek dotyczący artykułu

Williams wie, że popełnił błąd. Zespół zmienia strategię

Williams już wie, że popełnił błąd przy kontraktowaniu kierowców na ten sezon. George Russell w symulatorze wykręcił lepsze czasy niż Siergiej Sirotkin czy Lance Stroll. Dlatego też zespół chce odejść od kontraktowania pay-driverów.

przeczytaj cały artykuł


pareidolia

Symulator a bezpośrednia walka na torze, to zupełnie inna bajka. W symulatorze jedzie się samemu walcząc z czasem. Na torze potrzebne są zupełnie inne umiejętności. Technika jazdy, umiejętność jazdy w tłoku innych aut, spryt, odwaga, to cechy nieodzowne dla dobrego kierowcy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
5teel

W kwalifikacjach tez jedziesz samemu i też walczysz z czasem a im szybszy jesteś tym wyższą pozycje wywalczysz na starcie i unikasz tłoku który jest najwiekszy zawsze na szarym końcu:).Czysta pędkość oprócz tych co wymieniłeś tez jest bardzo ważna jak nie najwazniejsza bo trzeba być szybkim i regularnym niz wachlować okrazeniami z gapem plus minus 0.5s.Russell napewno nie bedzie odstawał od 2 kierowcy niewazne kim on bedzie to jest talent przez duze T jak Leclerc czy Norris jak dostanie szanse a napewno juz nie jest gorszy od Sirotkina czy Strolla

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.