Wątek dotyczący artykułu

Wyjaśniła się przyszłość Batchelora w Rybniku. Lebiediew wybrał inny kierunek

Troy Batchelor to kolejny żużlowiec, który będzie nadal startować w ROW-ie Rybnik. Ze śląską ekipą pożegna się za to Andrzej Lebiediew. Łotysz wybrał reprezentowanie macierzystego Lokomotivu Daugavpils.

przeczytaj cały artykuł

Leszek Herok

Panie prezesie co zaś kombinujesz - obiecałeś że powalczysz o Lebiedieva , jak się okazuje to znowu dużo gadania do debilnej gry , nie wiem czy do tego faceta nie docierają jego wpadki od dwóch sezonów że jedna nie przewidziana kontuzja któregoś z liderów i ROW na łopatkach tak jak było z Bewleym i nie było nikogo co by go przynajmniej na średnim poziomie zastąpił, dalej wałkuje sprawę juniorów , ok Chmiel a potem nie ma nic - czyżby nie szło pozyskać jakiegoś utalentowanego juniora - a może by tak znaturalizować Jye Etheridge lub Leona Flinta , druga sprawa to Łaguta - myślę że jak zostanie odwieszony to na Mrozka nawet nie spojrzy bo w biznesie nie ma koleżeństwa , a gdyby nawet to w jakiej będzie formie i czy to będzie ten sam łaguta co był , bo jak mnie pamięć nie myli to po przerwie zimowej przed wpadką zaskoczyć nie potrafił dopiero w Częstochowie odpalił i się wpadł , więc różowo to nie wygląda a na papierze lub w swoich planach maże być różne zazwyczaj nie wychodzi tak jak by się chciało , dlatego trzeba się zabezpieczyć puki będzie kim - a Lebiediew jasno się wypowiedział że Rybnik jemu pasuje tylko że nikt z nim nie rozmawiał więc co jest grane , kto wciska kit - dlatego trzeba szybko szukać i powalczyć o dobrego zawodnika nie takiego co niema z niego pożytku . Zostawić sobie Czaje w obwodzie - fakt że chłopak nie odpalił w ubiegłym sezonie ,lecz ja myślę że oprócz kłopotów sprzętowych to przyczyną była brak trenera z jajami takimi jak Pan Ślączka, Kędziora, czy Żyto który Prezesowi nie pasował bo sobie Żyto po głowie skakać nie dał i ROW w elicie utrzymał a Prezes wybrał Korbela i spuścili przy pomocy Łaguty ROW do 1 ligi . Niech dotrze to do człowieka od wszystkiego że zawodnicy potrzebują spokoju a nie stresu , przychodząc z innych klubów są przyzwyczajeni do trenerskich porad. Tych błędnych decyzji jest więcej a Pan szanowny prezes o tym wie i wniosków nie wyciąga. JESZCZE RAZ POWTARZAM BY LICZYĆ SIĘ W GRZE O WYSOKĄ STAWKĘ TRZEBA MIEĆ DOBRĄ KADRĘ TRENERSKĄ , TECHNICZNĄ I USTABILIZOWANY SKŁAD BUDOWANY PRZYNAJMNIEJ PRZEZ DWA SEZONY NA PRZYSZŁOŚĆ A NIE CO SEZON TO INNI , GDZIE ICH NIE CHCĄ . Z Lebiedievem można było by myśleć już o składzie na eligę . Tak będzie skład bombowy na środek tabeli w elidze jeżeli Szanowny Prezes nie zdejmie swych okularów w których wszystko widzi na różowo i pozostawi fachowcowi decyzyjność co do doboru zawodników ,a prezes niech poszuka sponsorów i usiądzie na miejscu vipa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hmm

Nareszcie ktoś konkretny i normalny. Takich ludzi najbardziej w Rybniku szkoda. Cały ten cyrk i kabaret uderza w Was najbardziej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Amortyzatorek

Jeśli Łaguta przejeździ u Was cały sezon, to macie awans z palcem w d... Ale wygląda na to, że Lublin zapłaci 500 tys., a może nawet więcej, żeby Rusek jechał u nich. Jednym słowem bez Ruska i Lebiediewa Wasze szanse na awans wynoszą zero. Z Ruskiem zaś 100 proc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Amon to pies

Dobrze że za marzenia nie karaja hahaha laguta w Lublinie hahaha zmień dilera a potem tu pisz powiem ci tak lampart i jonsson uratuje Lublin w ekstralidze hahahaha każdy mecz w plecy macie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
amonamarth

Na portalu informacyjnym Rybnika jest wideo ze spotkania w ,,Halo Rybnik'' jest też artykuł na temat Lebiedieva.....jeszcze nie wszystko jest przesądzone gdzie będzie jeździł.

| Odpowiedz
blokuj
rybniczanin1

Ja to oglądałem na żywo. I ma być obcokrajowiec z pierwszej ligi. Jestem ciekaw który. Bo zawodnicy co prezentują jakiś poziom są już dogadani. Ale mnie dzisiaj Mrozek wkur.......

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.