Wątek dotyczący artykułu

Tajemniczy biznesmen mącił Worynie w głowie. "Jak go znam, to się nie podda"

Tajemniczy biznesmen próbował nakłonić Kacpra Worynę na transfer do Betard Sparty Wrocław. Nie udało mu się. - Myślę, że jeszcze nieraz się włączy i będziemy mieć sporo emocji - komentuje Krzysztof Mrozek, prezes ROW-u.

przeczytaj cały artykuł

EstadioOlimpico

Dzieki Bogu panu biznesmenowi sie nie udalo ale co prawda to prawda, prostaczek Worynka nigdy nie bedzie nawet w polowie tak dobry jak Tai czy Janowski..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SPARTA WTS JARECKI

Slazaki za tą są wychowani ? A w szczególności w Rybniku uryna jest tego przykładem a ty drugim ,pisze ci co zrobił nic w tym złego nie widzisz !właśnie dlatego nie mam szacunku dla tego klubu ,wy i ten wasz cały pan w okularach

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
adamo rybnik

Zgadzam się z Tobą, że Kacper niezbyt elegancko się zachował... ba szczeniacko.
Tak się nie robi i ja tego nie pochwalam oraz mam nadzieję, że z wiekiem Kacper wydorośleje.

Natomiast Ty także się nie popisałeś w tak chamski sposób przekręcając nazwisko Kacpra !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.