Wątek dotyczący artykułu

Championship: deszcz mógł zepsuć święto w Hoddesdon. Niewielka zaliczka Lakeside

Drużyna Lakeside Hammers zwyciężyła 44:34 w pierwszym spotkaniu finałowym brytyjskiej Championship (2. klasa rozgrywek). Mecz w Hoddesdon został przerwany po przeprowadzeniu 13 wyścigów z powodu opadów deszczu.

przeczytaj cały artykuł

krynston

Ale co tu komentować? Zastanawiam się czy nasi rzeczywiście taki ruch wykonali, ani Lindbaeck ani Pawlicki niewiele by tu wnieśli (mam czuja, że szwed będzie miał sezon nieporównywalnie gorszy od zeszłego). Faktycznie jedyne co by to dało to osłabienie rywala.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pz0

Jest co komentować. Nie widzisz kampanii Ostafa przeciw Motorowi? Na dokładkę prowadzona w obrzydliwym stylu. Wszędzie stara się zrobić nam wrogów.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KATO-OSTAFA NIE CZYTAM

Panowie, nie rozumiem w czym problem. Nawet jezeli faktycznie chcieli wyciągnąć zawodników z klubu to co w tym nagannego? Przecież to nie tylko dozwolone ale wręcz konieczne dla Lublina. Piszecie w tonie jakby chcieli rodziny rozdzielać a nie najemników pozyskiwać. Jeżeli dotychczasowe doniesienia są w większości prawdziwe to Motor tonie a największym idiotyzmem z ich strony byłoby biernie przypatrywac się tej sytuacji. Na miejscu Kępy to z telefonem nawet do kibla bym chodził, jeżeli wybaczycie tą płytką analogie. Pozdrwiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
beejay

Chodzi raczej o retorykę, bo co do samego faktu składania ofert, to jak piszesz, nic nadzwyczajnego. Natomiast "podkraść", "wyciągać ręce po coś/kogoś" buduje pewien negatywny obraz Klubu. I najwyraźniej o to Ostafowi chodzi i tego się czepiamy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
KATO-OSTAFA NIE CZYTAM

w zasadzie to ja w dupie mam komu i co nabijam. Niech kosi kase taczkami albo napcha się nia jak pyzami. Nie sądzę też, że ten gruboskórny redaktorzyna przejmuje sie kto i co o nim napisze. Interesuje mnie zdanie ludzi z którymi ja tutaj wymieniam poglądy a jego statystyki mi wisza.

| Odpowiedz
blokuj
.-night.

tylko powiedz co to zmieni?
dalej beda artykuly o niczym dla zabicia czasu
przeciez za 15 minut moze wyjsc artyklul np
Kasprzak jednak w lublinie !!!!
a ze to bedzoie bzdura to wie kazdy ale bedzie wpisow pelno i powiedz co to zmieni
nic
gdybys dostal 500 zl za 1 artylul
to tez pislabys info z typu
vaculik w gkm
dudek sie wacha
itd itd
a kasa by leciala xd

| Odpowiedz
blokuj
KATO-OSTAFA NIE CZYTAM

Powiem Ci co to zmieni. Przychodze rano do pracy i czasem słysze jak ludzie dyskutują o żuzlu a z kontekstu i treści poznaje , ze powołują się na rewelacje kuluarowe tego dzbana biorąc je za pewnik. Zaglądają tu pewnie rzadko i nie rozumieją tej gry. Nalezy im wytłumaczyć z kim mają do czynienia. Niedawno jeden koleś przekonywał mnie, ze Woryna nie bedzie jeździł w Rybniku bo tak tutaj wyczytał własnie w artykule pseudo redaktora. Faktycznie odnalazłem ten news i wklejałem do niego link w komentarzach pod każdym innym artykułem, zeby każdy mógł sie przekonać o rzetelności informacji podawanej przez Ostafińskiego.

| Odpowiedz
blokuj
.-night.

ja powime ci tak
wole przeczytac kuluary i sie posmiac bo skaldy od dawna sa znane a info tutaj pojaiw aise z jakism tygodniowym opoznieniem wzgledme tego co sie dzieje w zulu niz czytac wywoady ekspertow ktorzy dopeiro sie kompromituja jak
DANKIEIWCZ
KUGLER
POLTORAK
SZMAJ
KRZYSTYNAIK
itd..
to jest dramat anie kuluary ostafy czy innych osob.

| Odpowiedz
blokuj
krynston

Hehe, no i widzę od razu kto jest kto. To co panie Galewski, a może i nawet Ostafiński? Wstyd pisać pod własnym nazwiskiem?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
KATO-OSTAFA NIE CZYTAM

Oczywiście, że czuję i masz całkowitą rację ale że media manipulują to chyba już wcześniej obiło ci się o uszy? Zapewne zapytasz dlaczego padło na Motor? Być może jest jak sugerujecie, że Kępa po odciskach przeszedł Ostafińskiemu ale przypuszczam, ze raczej jesteście łatwym celem do ataku z racji nabrzmiewającej desperacji w działaniach.

| Odpowiedz
blokuj
beejay

Ale ta "desperacja" to właśnie wymysły tutejszego redahtora :) Widzisz, sam się złapałeś :) Z klubu nic nie wycieka, nie wiadomo jaka jest prawda. Może być, że już dawno skład ustalony :)

| Odpowiedz
blokuj
KATO-OSTAFA NIE CZYTAM

po prostu sam na ich miejscu byłbym zdesperowany. Poza tym jak napisałem poniżej nie neguję tego i wierzę, ze takie sytuacje mają miejsce. Nie podoba mi się tylko sposób podawania tych informacji. Żadnej sprzeczności w tym nie widze.

| Odpowiedz
blokuj
.-night.

sam wybrales sobie miejce do pisania w miejscu gdzie informacji masz 2 dziennie , a reszta to wymylsy dla klikniec.
i ty piszac walsnie klikasz czyli to o co im chodizlo

| Odpowiedz
blokuj
ARTUR KS FALUBAZ

Lubelski kolego,na syfach podjudzanie jednych przeciw drugim to chora norma,za niektóre wypociny łostafem powinien zająć się prokurator,taka prawda

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.