Wątek dotyczący artykułu

El. ME 2020. Izrael - Polska: gehenna. Klęska szczypiornistów!

Koszmar naszych szczypiornistów w el. ME 2020. To było 60 minut katuszy z Izraelczykami. Polacy na własne życzenie przegrali na wyjeździe 24:25 i są daleko od awansu. To największa klęska piłkarzy ręcznych od lat.

przeczytaj cały artykuł

miki

W tym momencie można powiedzieć, że Polska piłka ręczna sięgnęła dna. Przegrać z Izraelem to potężna kompromitacja. Osoby za to odpowiedzialne świętują 100 lecie szczypiorniaka na balach, a to oni doprowadzili do takiej sytuacji. Mamy zawodników jakich mamy i jeżeli nie potrafimy rozwiązać sytuacji 6x3 to nie da się wygrać meczu. Jeżeli wracamy w ostatniej akcji jak żółwie, a ostatnie podanie zostaje wykonane z kozłem na 2 metry w górę i dochodzi to nie da się wygrać meczu. Inna sprawa to kuriozalne dwie decyzje sędziów w ostatnich 90 sekundach. W czasie rzutu Potocznego Izraelczyk ewidentnie stoi w polu bramkowym. Dlaczego brak rzutu karnego? Nie wiadomo. Dlaczego w następnej akcji Izrael dostał rzut karny, a nasz skrzydłowy dostał dwójkę? Przecież nic mu nie zrobił, a skrzydłowy oddawał rzut w pełni kontrolując swoje ciało. Reprezentacja i tak awansuje, bo u siebie z Izraelem trudno będzie przegrać, a działacze dalej będą przypinać sobie ordery i klepać się po plecach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (19|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Golden_CK

"Reprezentacja i tak awansuje, bo u siebie z Izraelem trudno będzie przegrać, a działacze dalej będą przypinać sobie ordery i klepać się po plecach"

Dzisiaj pokazali, że są zdolni do wszystkiego. Przegrać w rewanżu też mogą potrafić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.