Wątek dotyczący artykułu

El. ME 2020. Izrael - Polska: gehenna. Klęska szczypiornistów!

Koszmar naszych szczypiornistów w el. ME 2020. To było 60 minut katuszy z Izraelczykami. Polacy na własne życzenie przegrali na wyjeździe 24:25 i są daleko od awansu. To największa klęska piłkarzy ręcznych od lat.

przeczytaj cały artykuł


maciek456

24 zespoły w ME a nas dalej może na nich nie być. Mówienie o tym, że będziemy mieć 4 punkty po 2 meczach, było mówieniem na wyrost, jak się okazało. Porażka boli, bo zagraliśmy tak aż oczy bolały, a akcja Izraela przy naszej podwójnej przewadze to majstersztyk...potem w nich wstąpiło nowe życie, w nas opadała energia. Rzuty w dół w bramkarza, który grę nogami ma opanowaną do perfekcji były widocznym brakiem czytania gry. No i ostatnia akcja gorzej jak dzieci we mgle. Polska reprezentacja spadła na dno i nieprędko się z niego odbije...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wenanty

Nie da się ukryć. Przybecki nie poradził sobie z Portugalią, nie ma gwarancji sukcesu z Izraelem u siebie. Pokazaliśmy już, że u siebie potrafimy przegrać z każdym. Zero reakcji na ciągle te same błędy zawodników, rzuty dołem, które bronił bramkarz, chyba z 6 nieudanych rzutów Paczkowskiego, brak koncepcji rozegrania etc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.