Wątek dotyczący artykułu

Marek Panas: Jestem zażenowany stanem polskiej piłki ręcznej

Polscy szczypiorniści skompromitowali się w el. ME 2020 i przegrali 24:25 z Izraelem. - Nie winię trenera Przybeckiego, to efekt działań związku - mówi były reprezentant kraju Marek Panas.

przeczytaj cały artykuł


Grzymisław

Nie wierzę... Zawsze był stronniczy do przesady, ale coś takiego?
Jakie, ku..., działania związku?! Toż to jest skandal w czystej postaci. W reprezentacji Polski są zawodnicy grający w Lidze Mistrzów, najlepszej lidze świata i drugiej najlepszej, krajowa liga nie ma porównania z tą w Izraelu.
Nic nie usprawiedliwia takiego wyniku. Przybecki przegrywając z Portugalią we wstępnej fazie eliminacji MŚ, a teraz z Izraelem zrównał się już osiągnięciami z Dujszebajewem, jeśli wręcz ich nie przebił.
Nic dziwnego, że coraz więcej osób coraz rzadziej zagląda na te łamy, skoro za ekspertów robią tak stronniczy "mędrcy", jak M.Panas, z którym czasem można się zgodzić, ale wydaje mi się, że ta wypowiedź to jego rekord.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (14|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wenanty

Osiągniecia Dujszebajewa: awans do IO w Rio i półfinał (4 miejsce, drugi wynik w historii igrzysk olimpijskich naszych szczypiornistów). Klęska - odpadnięcie z eliminacji do mistrzostw Europy.
Osiągniecia Przybeckiego: zero. Klęski - przegrana z Portugalią w preeliminacjach do mistrzostw świata, przegrana z Izraelem, przy prowadzeniu dwiema bramkami 3 minuty przed końcem (brak rzutu przez ostatnich 5 minut).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.