Wątek dotyczący artykułu

Marek Panas: Jestem zażenowany stanem polskiej piłki ręcznej

Polscy szczypiorniści skompromitowali się w el. ME 2020 i przegrali 24:25 z Izraelem. - Nie winię trenera Przybeckiego, to efekt działań związku - mówi były reprezentant kraju Marek Panas.

przeczytaj cały artykuł


HANDBALL PL

Ale kto z tego Vive? Ewentualnie tylko Jurecki. Może dałby lepsze wyniki ale to by było wciąż maskowanie dramatycznej wręcz sytuacji. Lijewski jest już na końcu kariery i każdy widzi co gra w klubie. Jeden dobry mecz na kilka słabych. Na prawym rozegraniu mamy zawodników z zespołu LM, Bundesligi i Ligi Francuskiej. Więc Lijewski powinien być zbędny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mariusz7

Dokładnie tak. Na chwilę obecną prócz Moryty, o którym dziwnym trafem pan Marek zapomniał do kadry nadawałby się jedynie Dzidziuś tylko po co on w tej kadrze miałby być? Ja tam widzę dużo więcej błędów Przybeckiego niż pan Marek nasz najlepszy ekspert.

Wróćmy jednak do Duszebajewa. Talanta winię tylko o jedno... o to, że uległ opinii publicznej i wrócił do powoływania zawodników z Kielc chociaż to już nie było potrzebne, a wręcz zbędne (za przeproszeniem zawodników), bo nie wnosili tego co wnosili kiedyś i widać było mentalne wypalenie po IO i tylko niepotrzebnie dostało się im od 'kibiców' aka petrochemia i dostało się reprezentacji przy wynikach.

Teraz winy Przybeckiego co do ostatnich powołań. Albo budujemy kadrę na 2023 rok i stawiamy na młodych, albo bierzemy wszystkich najlepszych na chwilę obecną i się nie kompromitujemy kolejny raz z rzędu. Przybecki obrał taktykę 'krótkoterminową' i tak się z nią kompromituje. Nie pomoże to kadrze na 2023 rok, ani też nie pomaga na chwilę obecną.

Duszebajew doskonale wiedział, że trzeba oddzielić starą gwardię i zacząć budować wszystko na nowo z celem długoterminowym jednak związek i część kibiców chciało ciągłości sukcesów tam gdzie się po prostu nie dało. Z kolei Przybecki nie jest żadnym wizjonerem, bo bierze wszystko co obecnie jest najlepsze i z tymi zawodnikami osiąga bardzo słabe wyniki. Niestety Piotrek jest do wymiany w trybie natychmiastowym i na pewno Talanta już nie namówią na powrót to na tym stanowisku widziałbym Patryka Rombla. Według mnie Patryk na razie gdzie się pojawiał tam się sprawdzał i drużyny notowały progres, a z Piotrkiem jest dokładnie odwrotnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.