Wątek dotyczący artykułu

Marek Panas: Jestem zażenowany stanem polskiej piłki ręcznej

Polscy szczypiorniści skompromitowali się w el. ME 2020 i przegrali 24:25 z Izraelem. - Nie winię trenera Przybeckiego, to efekt działań związku - mówi były reprezentant kraju Marek Panas.

przeczytaj cały artykuł


jerseyus

Zawodnicy z Kielc jak najbardziej powinni grać w kadrze...najlepiej Luka i Alex :))) Panie Panas, starał się Pan jak nigdy - wyszło jak zawsze. Plus dla Pana, bo ci w Izraelu nawet się nie starali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (13|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czarcik

No co ty Alex? Żeby pan Panas dostał zawału bo kolejny Dujszebajew w kadrze xD? On chyba nie bardzo wie w jakich czasach żyje i co się w ogóle dzieje - może miał na myśli Karola i Kasę, że powinni jeszcze grać? A tak poważnie to ewentualnie Dzidziuś mógłby jeszcze pograć w kadrze, ale na pewno nie przy tym bezpłciowym trenerze. Piszę tak bo Michał to taki naturalny lider, którego nam brakuje i tu nawet nie jest ważny jego obecny poziom, tylko sama obecność. Tylko co oprócz tego miałby w kadrze robić to nie wiem - sam niewiele zrobi, to może rzeczywiście szukać jakiegoś nowego lidera? Tylko najpierw trzeba znaleźć trenera, który potrafi chłopaków zmobilizować do gry, zjednoczyć ich - stworzyć po prostu drużynę i wtedy być może liderzy sami się znajdą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.