Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Asseco Resovia Rzeszów uderzyła w stół. Andrzej Kowal żegna się z rolą szkoleniowca. Zastąpi go Rumun

Przelała się czara goryczy w Asseco Resovii. Andrzej Kowal w efekcie fatalnej gry zespołu, stracił zaufanie rządzących klubem. Oficjalnie po porażce ze Stocznią pożegnał się z posadą. Jego miejsce zajmie Gheorghe Cretu.

przeczytaj cały artykuł


Asseco Rzeszów

Jak to się mówi...trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść (NIE)pokonanym. Odeszli Zahorski, Gogol, a on został. Miał sukcesy, potem zaczęło się źle i...trzeba było nie wracać kiedy rzekomo czuł się wypalony i chciał odpocząć od siatkówki. Można wrócić po dłuższym okresie, a nie po 2 miesiącach i to jeszcze w takich okolicznościach bezczelnego...przekrętu do spółki z prezesem Górskim. Teraz to pięknie się na nich zemściło, szczególnie boleśnie na Kowalu jak na razie. CV ma jakie ma, ale ostatnimi sezonami zmarnował sobie swój własny wizerunek na który pracował przez poprzednie lata. Trzeba było się nie pchać do koryta na siłę. Trzeba było dla odmiany podjąć się pracy u innego pracodawcy, a nie tylko na garnuszku u Pana Górala. A tak, to raz że odchodzi w fatalnych warunkach gdzie doprowadził Resovie do totalnego upadku, najgorszego w historii wespół z Górskim (który jeszcze trzyma się stołka bo też nie ma za grosz honoru jak i Kowal nie miał) i wątpię by ktoś inny chciał go teraz zatrudnić, a dwa...to odchodzi tak dobry, jak jego ostatni mecz...czyli odchodzi przegrany. Pokora i nauczka na przyszłość, może zmądrzeje i....nauczy się trenerki na biedniejszych i słabszych zespołach, gdzie trzeba coś ugrać z niczego, a nie jedynie przeszkadzać w potencjale jaki tkwi w zespole, na który wydało się grube pieniądze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ahmed Pol

poczekaj, poczekaj Heynenowi się w którymś momencie noga podwinie (no bo kiedyś musi) :) i kowal wypłynie na powierzchnię na trenera kadry bo g.... zawsze na wierzch wypływa tak to już jest zobacz nawrocki następny Dyzma trenerski zaraz po kowalu i kolejny rok dołuje z dziewczynami tzn. zbiera doświadczenie (wg niego) te miernoty mają bardzo mocne poparcie działaczy i tak szybko od żłoba nie odchodzą obym się mylił :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.