Wątek dotyczący artykułu

Większa odpowiedzialność na Jonssonie. Musi pracować nad startami

Lubelski Motor na razie nie ściągnął żadnej gwiazdy i musi liczyć, że ci zawodnicy, których mają, staną na wysokości zadania. Andreas Jonsson był liderem Motoru w Nice 1.LŻ, ale teraz czeka go sporo pracy.

przeczytaj cały artykuł

Zielonogórzanin

Żeby wygrać mecz 6 zawodników musi zrobić po 8 punktów. Motor taki skład ma. Sezon się jeszcze nie zaczął. Kto wie, może jak Zengote dostał srogą kasiorę to może silniki będzie miał jak Dudek?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rad

Ale wystarczy, że zrobią 7 zamiast 8 albo jeden z nich zrobi 4 i w plecy, dlatego nikt nie buduje składu w ten sposób.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mario Lbn

A w jaki? Po co się napinasz kolego? Poczkaj parę dni a się przekonasz. Nie zapominaj o juniorce, ktora pewnie po Lesznie będzie na drugim miejscu. Starystycznie druga para juniorów w elidze robi 26-30% punktów!

| Odpowiedz
blokuj
shtrekCz-wa

Nie skreślam Motoru przed startem sezonu 2019, ale z tymi juniorami to trochę przesadziłeś :-) Lampart i Trofimov to nie są kevlary, tylko nie stawiał bym ich na drugim miejscu. Jest jeszcze Sparta z przede wszystkim Drabikiem, Włókniarz będzie miał Gruchalskiego i Miśkowiaka, w Gorzowie jest też Karczmarz i Szczotka lub Czerniawski, którzy potrafią też punkty robić. Ja tam bardziej upatruje bardziej lidera w Lambercie niż w Jonssonie.

| Odpowiedz
blokuj
rad

Nie napinam się, co więcej życzę Wam powodzenia.
Niemniej większość zespołów ma 2 albo 3 liderów, Leszno ma akurat 4 , dlatego są mistrzami.
----------------------
Zgoda, że drużyna powinna być w miarę wyrównana , ale nawet GKM, który się stara w ten sposób budować kadrę ma znakomitego Łagutę i jakichś super wyników nie osiąga.
Nie wiem, czego się spodziewasz po Lamparcie, Lambercie Zengim czy ewentualnie Michelsenie, ale ja nie oczekiwałbym, że będą robić po 10 pkt (co nie oznacza, że w pojedynczych spotkaniach któryś z nich nie błyśnie), być może AJ stać na powrót do formy sprzed kilku lat, ale nawet wtedy to nie będą komplety tylko może jakieś 10-12 pkt.
-----------------------
Tarnów miał 1 lidera i spadł, a na razie wyglądacie gorzej od nich - taka smutna prawda. Z drugą juniorką w Polsce trochę przesadziłeś - jest dobra, ale Gorzów, Częstochowa, Wrocław w/g mnie mają trochę lepszą (średnia w I lidze nie jest miarodajna), dodatkowo wasi nie znają za dobrze torów ekstraligowych.

Będzie wam niestety bardzo, bardzo ciężko - nadzieją jest stosunkowo trudny tor w Lublinie.

| Odpowiedz
blokuj
rad

Dlatego pisałem, że na razie wyglądacie gorzej - jeżeli uda wam się zakontraktować jakiegoś lidera a najlepiej 2 to tym lepiej :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.