Wątek dotyczący posta na blogu

To juz jest koniec :(

Juliaa

AGNIESZKA RADWANSKA DLA PS:"W 2019 roku nie jestem zgłoszona do żadnego turnieju. Nie mam w tej chwili żadnego planu przygotowań do sezonu. Znajduję się między młotem i kowadłem. Najbliższy czas pokaże, co dalej, ale myślę, że może być już trudno. W listopadzie będę musiała podjąć decyzję, teraz wiem (…)

przeczytaj cały artykuł

Juliaa

Konto zostawie. To na pewno. Ale co ja bede robic na tym forum?! :( Potterek ma do mnie kontakt w realu i jeszcze jedna osoba, wiec jakby co, pytac sie ich o namiary ;) Oczywiscie niech najpierw to skonsultuja ze mna :P Jeszcze sie nie żegnam. Czekam na ostateczna deklaracje Iski ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Jeśli mogę prosić, to rozważ jeszcze opcję kibicowania innym polskim zawodniczkom (Magdy obie, Iga, Kaśka i inne). Myślę, że im też należy się uwaga kibiców. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ekla

A w AO Linettka ma pewne miejsce w MD, a Madzia F. i Iga w kwalifikacjach...
Już mamy komu kibicować i trzymać kciuki!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Juliaa

Juz widze jak wstaje w nocy, zeby kibicowac Magdzie Frech ;) To nie to samo.... Zobaczymy. Ale na dzien dzisiejszy ogladanie tenisa nie sprawia mi tyle przyjemnosci, co kiedys... Wole sama pograc ;)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Juliaa

Juz sie zlituj nade mna ;p Poszłam nawet po wino, zeby jakos to przetrawić. W ogole mam dzisiaj bardzo zły dzien. Nie tylko przez Isie.

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Julcio! Mam nadzieję, że dziś będzie o wiele lepszy dzień dla Ciebie niż wczoraj. Proszę, nie załamuj się i przede wszystkim wpadaj od czasu do czasu na forum. Jesteś tu nam wszystkim potrzebna i byłoby bardzo smutne, gdybyś podjęła jakąś decyzję rezygnacji z pisania tutaj :)
>>> myślę że tu na tym forum Aga będzie jeszcze przez całe lata jednym z głównych tematów, niezależnie od tego czy skończy czy nie skończy kariery. Każda nowa polska "wschodząca gwiazda" będzie z nią porównywana, każdy krok Agi będzie komentowany. Za "duże buty" nosiła i zbyt "wielki cień" rzuciła, by można ot tak zamknąć ten temat. Co będzie jeszcze robiła w życiu? Nie wiadomo, ale ... zobaxzymy i przede wszystkim: POKOMENTUJEMY ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Juliaa

Dziekuje Tom! :) Jest ok. Przeciez tenis to jakas tam malutka czesc mojego zycia. Zobaczymy jak to bedzie. Na pewno inaczej i na pewno nie z taka intensywnością.

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Ach to mnie bardzo cieszy! :) Smutno, jak jedna fajna osoba zapowiada odejście z forum, druga fajna rezygnuje z typerka, inni się obrażają za byle co, i tak w kółko, na koniec będę sam za sobą chyba typował ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Ɱαᴙɢɪт

Julio nie dobieraj sobie do głowy.
Podobno pajęczyna z chlebem i śliną, to najlepszy sposób na leczenie ran ;)
...A na drugim miejscu jest dobre towarzystwo, a tego na tym forum nie brakuje.
Teraz wybór należy do Ciebie :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Juliaa

A tak w ogole BARDZO poprawiliscie mi humor. Nie mysłam, ze na forum sportowym takich fajnych ludzi poznam... Musze Wam troche poslodzic ;) Dziekuje! :*

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Ɱαᴙɢɪт

Chlebem i solą, to ja mogę Cię przywitać w swoich niskich progach :)
Jakbyś studiował znachorską medycynę, to byś wiedział, że pajęczyna z chlebem działa jak antybiotyk ;)

| Odpowiedz
blokuj
Queen Marusia

Margitko
Udalo sie mnie wciagnac Cie w maliny :)
Albo wyprowadzic na manowce.
O dzialaniu wypieku w polaczeniu z wydzielina pajecza pierwszy raz dowiedzialem sie bedac jeszcze chlopieciem czytajac o tym jak stary Kiemlicz opatrywal rane Chorazego Orszanskiego w chacie w lesnych ostepach.....
hi hi hi la la la :) !!! :))) !!!
Wciagnalem przebiegla Margit w maliny !!!!!!!!!!!!!!1
Wielka jest to sztuka !!!!!

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Juliaa

Mam złamane serce. Chyba sie przerzuce na pilke nozna ;) Zazdroszcze mojemu facetowi. On kibicuje Liverpoolowi od lat... i nikt mu druzyny nagle nie zlikwiduje. A tak juz na serio. Załozylam tutaj konto w 2015. Na chwile. Zostałam dłuzej. Juz nieraz chcialam stad uciekac... Ale zostawałam, zawsze z dwoch powodow: musiałam walczyć z mitami i hejterami :P i tylko tutaj mialam z kim kibicowac i cieszyc sie z sukcesow Agi. I jeszcze tzreci powod : ludzie z forum. A teraz?! Coraz mniej tenisa ogladam. Kiedys potrafiałam wymienic wszystkie tenisistki z top 100, a teraz mam problem z top 30... Wiec co ja tutaj mam robic?! Zostac dla typerka? Dla ludzi- to tak, dlatego napisałam, ze jak komus bedzie zalezało, moze mnie szukac poza forum... Moze jeszcze cos sie odmieni. Ale na dzien dzisiejszy mam dosc tenisa :( Przepraszam :(

| Odpowiedz
blokuj
Ɱαᴙɢɪт

Dżej Bi, nie rób tego swoim koleżankom i kolegom.
...Mamy nową wschodzącą gwiazdę. Ktoś musi jej kibicować z takim zaangażowaniem jak Ty Adze...Ja sama nie dam rady ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.