Wątek dotyczący posta na blogu

To juz jest koniec :(

Juliaa

AGNIESZKA RADWANSKA DLA PS:"W 2019 roku nie jestem zgłoszona do żadnego turnieju. Nie mam w tej chwili żadnego planu przygotowań do sezonu. Znajduję się między młotem i kowadłem. Najbliższy czas pokaże, co dalej, ale myślę, że może być już trudno. W listopadzie będę musiała podjąć decyzję, teraz wiem (…)

przeczytaj cały artykuł

Garbiñski Paosiñski

Isi stopa rozstrzaskana,
Biedna Juliaa, załamana,
Coś się kończy, coś przepada,
Aga sypie się, rozpada,
Mocno wątpliwe czy ranking zamrozi,
Raczej retirementem wszystkich pogodzi,
Fanów, hejterów, zwykłych januszków,
Isioprzerzutów, Stanzuków, Buszków,
Ale jedno jest pewne, że miejsce to nam znane,
Bez nich nigdy nie będzie już takie same :(
Isiofani kochani,
W tym dniu wielce smutnym,
Paoś jest z Wami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Queen Marusia

Mam nadzieje ze Matka Noc ukoiila twoja skolatana dusze i wino tez pomoglo.
Jak sie czujesz ?
Trzeba sie tez Potterkiem zajac bo zniknal od wczoraj.
#isiaforever

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Juliaa

Weszłam wczoraj na twittera, na profile Isiofanow... Tam do dopiero jest rozpacz i załoba :(( Ale ktos fajngeo gifa wrzucil ;) Szkoda, ze nie moge sie tym podzielic tutaj. O Potterka sie nie boje. Pewnie tez mu smutno, ale da rade... Bardziej sie martwie o stanzuka.... #isiaforever

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Queen Marusia

Ja przelecialem FB na szybko.Tam chyba lepiej - przewazaja glosy w stylu "Dziekujemy ci Isio".
Ludzie,nie chowajcie jej do grobu za zycia.
Zamrozi ranking i po krzyku.:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Juliaa

Tak po cichutku licze, ze zamrozi ranking, podleczy stopke i wroci na trawe. Na dwa- trzy turnieje. I pozegna sie w pieknym stylu na Wimbledonie ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Tom.

A ja Ci powiem Julcio, że dzisiaj paradoksalnie po czyszczeniu grobów jestem w jakimś optymistycznym nastroju i mam nową teorię: zmyłka, uśpienie konkurencji z tą stopą, a za pół roku TOP10. XD Marzyć wolno w taki dzień XD
---> muszę częściej na cmentarze chodzić, człowiek nabiera dystansu do tych różnych ziemskich problemików ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Juliaa

Albo taka zmyłka... Uspi konkurencje, podleczy kontzuje, od nowego roku ostro bedzie sie przygotowywac pod turnieje na trawie i tam zgarnie szlema na pozegnanie ;) A my na trybunach bedziemy bic brawo :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Tom.

Ale co Ty wciąż z tym pożegnianiem, zobacz Angie, jest starsza, a się jeszcze nie żegna, zobacz ile lat miała Na Li jak wygrała AO. Poczekajmy do przyszłego sezonu i wszystko się wyjaśni :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Juliaa

Tak własnie radzi jej Wojtek Fibak

"Mam nadzieję, że skusi się jeszcze, żeby zagrać na kortach trawiastych. Wymiany są krótsze i łatwiej wygrywać punkty. Przecież tenisistka tej klasy nie zapomni przez pół roku, jak grać w tenisa. Jeśli miałbym radzić, to proponowałbym zagrać mniejsze turnieje w Holandii i Anglii, a później spróbować sił w Wimbledonie. W Londynie ze wspaniałą techniką miałaby nadal szansę wygrać kilka ważnych spotkań. Radwańska już na pewno nie będzie grać o ranking. Wierzę jednak, że zmierzy się jeszcze z czołówką i zaprezentuje wspaniałą technikę na trawie."
Wywiad dla tvp sport...

Mam nadzieje, ze posłucha Pana Wojtka... To by miało sens.. Wtedy na pewno jade na ten "pozegnalny" turniej Iski :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Ekla

Nie lubię wypowiedzi W. Fibaka - często później jest inaczej niż Jego prorokowanie.....
Tak samo jest z wróżeniem W. Fortuny w skokach narciarskich....
Jeden i drugi mnie bardzo drażnią...

| Odpowiedz
blokuj
krnąbrny drwall

Do końca listopada oficjalnie poinformuję...

Czyli wkrótce sama Agnieszka rzuci więcej światła na kwestie swojej sportowej przyszłości i nam pozostaje uzbroić się w cierpliwość. Wciąż mam nadzieję, że nie usłyszymy o zakończeniu kariery, może w 2019 r. Aga rzeczywiście zdecyduje się na starty pod kątem Wimbledonu(?)...

| Odpowiedz
blokuj
Juliaa

Piekna piosenka... Ja bym jej cos takiego podrzuciła. Tylko tekst troche bym zmodyfikowała ;) ale pasuje do niej idealnie.

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

nawet gdybym miał wstawić moją własną twarz, to bym nie wiedział którą, bo mam zmienny charakter :D

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

P.S. Skoro Ci wszystko jedno co mam w awacie, to teraz będzie to :P Przynajmniej ma ostry szpic, będę ostrzej i dogłębniej przebijał argumentami :P XD

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

PS2: Uraczyłem Cię za ten post lajkiem nr 30001, chociaż sobie przedtem powiedziałem, że przez parę dni potrzymam tę miłą dla oka liczbę 30000. Powinnaś mi to moje poświęcenie dla Ciebie jakoś sowicie wynagrodzić :P XD

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Ach jej, dzięki, czuję się tak po tej pochwale, jakbym się wspiął na jakiś 8 tysięcznik bez maski gazowej! (zdaje się że coś o szczytowaniu pisałaś) :D :D

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Koleżanka Efanka pewnie chciałaby powspinać się po górach, ale uwaga, łatwo spaść w przepaść, jak się nie słucha dobrych rad przewodnika :P

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.