Wątek dotyczący artykułu

NBA: fatalny start sezonu i pech Cavaliers. Kevin Love może wypaść z gry

Cleveland Cavaliers są już jedyną ekipą w lidze NBA, która pozostaje bez wygranej. Na domiar złego wiele wskazuje na to, że z gry na około miesiąc wypadnie lider zespołu, Kevin Love.

przeczytaj cały artykuł

Katon el Gordo

".....nikt nie przypuszczał, że początek rozgrywek w wykonaniu Kawalerzystów będzie aż tak koszmarny....." Co to znaczy NIKT ? Może nikt z grona pismaków, bo kibice brali to pod uwagę. Ja sam pisałem o tym w swoich przewidywaniach na kolejny sezon trzykrotnie. Czytajcie nasze komentarze panowie i panie dziennikarze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KSSG1947-Koto

Właśnie!! Kolego masz 100% racji! Ja sam przewidywałem że na wschodzie Cavsi zakończą sezon na pozycjach 12-15! Sezon ogórkowy dla Cavs.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Katon el Gordo

Bo niektórzy dziennikarze myślą, że pozjadali wszystkie rozumy i że mają patent na racje. Nie biorą pod uwagę, że wśród komentujących czasami trafiają się ludzie pasjonujący się danym tematem bardziej od nich, którzy mogą coś mądrego powiedzieć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
gonzos

No tak nie do końca bym powiedział ;) Z cytowanego fragmentu uciąłeś najważniejsze słowo, które sugeruje, że tak być mogło (chyba), a u Ciebie wyszło, jak by tak być musiało. Poza tym zdanie tyczy się jedynie koszmarnego początku Cavs. Ja osobiście nie pomyślałbym, że po sześciu meczach będą mieli 0-6. Zakładałem, że z Hawks i Nets sobie poradzą. O dziwo tych pierwszych sklepali w drugim bezpośrednim meczu i to bez Love'a. Hood w końcu zapalił, Dekker zagrał jak nie on, więc ciekaw jestem sam, jak sprawy będą wyglądały dalej. JR Smith chce odejść? OK, to tylko na dobre powinno wyjść w Cleveland :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.