Wątek dotyczący artykułu

Williams żąda horrendalnej kwoty. Pakiet sponsorski Kubicy może nie wystarczyć

Pakiet sponsorski Roberta Kubicy może nie wystarczyć, aby przekonać szefów Williamsa do podpisania z nim kontraktu. Według ostatnich informacji, Brytyjczycy oczekują od potencjalnego kierowcy wniesienia do budżetu 15-20 mln funtów.

przeczytaj cały artykuł

lammergeyer2

Przestałem się interesować F1 od kiedy dowiedziałem się, że jest to "sport" w którym wcale nie jeżdżą najlepsi kierowcy ale za ciężkie pieniądze rozbijają się synkowie miliarderów.
A to już ze sportem nie ma nic wspólnego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Juniorstress

dokładnie. Sprzedają miejsca w bolidzie jak bilety na karuzelę. I będą to robić dalej skoro wciąż znajdują się szaleńcy gotowi płacić takie pieniądze. Najczęściej jak napisałeś synalkowie miliarderów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Defibrylator

Zawsze mi się wydawało, że F1 to wyścigi bardziej konstruktorów niż kierowców ( na co potrzebny jest ogromny budżet) bo jak bolid najlepszy to i kierowca wybitny być nie musi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.