Dyskusja

Ɱɐʁɠİʇ

przejdź na stronę użytkownika

Kri100

Hej MarGIT, widzę, że Tom. molestuje cały czas. :) No to ja też dorzucę piosenkę. Żebyś nie odchodziła z SyFów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

mały odpoczynek od forum? ;)
P.S: coś tu się dziwnego działo, po przedtem nie mogłem zamieścić tego postu jako odpowiedzi na Twój... Whatever and anyway, miłego dnia i tygodnia! Pozdrawiam serdecznie :)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ɱαᴙɢɪт

Włączyła mi się opcja LENISTWO :)
Po drugie, nic ciekawego nie dzieje się na forum... no może poza tym, że Djoko wtopił ;)
W realu wczoraj żyłam polityką i na szczęście miasto wypięło się na kandydata średniowiecza :)

| Odpowiedz
blokuj
Ɱαᴙɢɪт

Święto Niepodległości było wczoraj, więc świętowałam z flagą na twarzy. Dzisiaj już po święcie. Awacik bez zasłoniętych ust do wglądu na FB, być może w nim też jest mi do twarzy :D...Pod warunkiem, że uda Ci się znaleźć :)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

No widziałem, jest na Twoim profilu, dostępny nie tylko dla Twoich dostojnych znajomych, ale nawet dla takich przybłędów z "całego świata", jak ja ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Ɱαᴙɢɪт

Tak jak Tamcia ? :D
Wczoraj w pełnym gronie "starych znajomych" z SF, świętowaliśmy patriotycznie (tylko polskie trunki) szczęśliwe spotkanie. Ostatnio rzadko nam się to udaje :)
Łzy lały się strumieniami :D

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Chodzi mi o picie. Pić jej nie wolno podobno? ;). Bo jeśli chodzi o awat, to tyle tego np. na SF nawstawiała, podobno również własnych zdjęć, że człowiek oczopląsu dostawał XD

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Hahhah niech sobie sączy, na zdrowie! ;)
---> Spływam, bo mój prywatny marsz sobie zorganizowałem, ale bez oflagowania, ciao ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Sądzę, że ze zrozumieniem głębi tego tekstu wielu miałoby poważne trudności, dzięki, bardzo fajne i pouczające :)
---> Miłego i miłych :), Do Twojego Postu ;)
---> w piątek coś wstawię na moją tablicę może :)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Thanks za zmianę, zapewne nie miała nic wspólnego z moją skromną osobą, ale zawsze ;)
Ten: 10 pkt, tamten 9,8 ;)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Tom.

Wstawiałem tu wczoraj taki vid Gilmoura ze 3 razy, ale ciągle znikał. I dziś znów go nie ma :(
Whatever może bez tego vida chciałem przeprosić za ten post dotyczący tamtego awka na fejsie. On naprawdę nie był zły, żebyś tylko tak nie myślała :)

| Odpowiedz
blokuj
Ɱαᴙɢɪт

Nie masz za co przepraszać. Przecież śmiałam się do rozpuku :)
Za to dzisiaj rozpoczęłam mały przedświąteczny remont w mieszkaniu i urobiłam się jak fizyczny przy łopacie :(

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Eeech chyba jednak byłabyś bardziej zadowolona, gdybym się nim pozachwycał :P
---> Gdybym miał możliwość "niepublicznego" gadania z Tobą, to bym napisał coś więcej na temat tego awatu i mojego wrażenia ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

To Twoja opinia, nie moja :P Nie o to chodzi. Chodzi oto, że wyglądałaś na nim łudząco podobna do kogoś z mojego otoczenia, aż mi dech zaparło, tak że dlatego wolę np. ten co teraz z tym "świdrującym" wzrokiem, albo tamten "niewinny" ze spuszczonymi oczkami, co miałaś z napisem BZK ;) Jak wiesz, lubię niewinne i grzeczne zdjęcia :D :D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.