Wątek dotyczący artykułu

Kryjom ocenia transfery. Stal się osłabiła, Sparta zachowała status quo, Get Well nie wyciągnął wniosków

- Stal ma dobry krajowy szkielet, ale Duńczycy to niewiadoma - ocenia Sławomir Kryjom, żużlowy menedżer i ekspert. - A po Get Well nie widać, żeby wyciągnęli wnioski z poprzedniego sezonu.

przeczytaj cały artykuł

JeryH

Kolejny raz po wypocinach "fachowców" z SF niewiele czy śmiać się czy płakać?! Poziom niezwykły! Muszę odnieść się do tytułu otóż drużyna z Torunia jako jedyna mogła ograć byczków z Leszna. Tyle tylko że miała ogromnego pecha!!! Tak, tak, tego się nie da przewidzieć! W pierwszym biegu ligi upadek nie z własnej winny zalicza mistrz świata! Mimo to ten "słaby" Toruń Jezu coraz lepiej i Grudziądzu ładnie się Holta! Mało?! To potem jeszcze na ostatnim okrążeniu we Wrocławiu udaje się Janowskiemu ograć doyle'a! Mało?? To jeszcze gdyby nie spółdzielnia to w ostatnim meczu na ostatnim okradzeniu daje się wyprzedzić zawodnik z Grudziądza wypychając ten"słaby" Toruń z Play off! Wiem że ludzie nie lubią Torunia za Rydzyka ja też, ale w komentarzach powinno pojawić się więcej obiektywizmu! Tyle...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LA

Chwile pozniej :) JeryH nie o tym dwumeczu w zasadniczej pisal. Podobny ton padl gdzies w tv, ale nie pamietam od kogo. :) a Ty nie zatrybiles :) Podpowiem. Chodzilo o to gdyby Torun wszedl do play-off, bo rozkrecali sie. Pomijam ze bonusy stracili tylko z dwiema Uniami. Druga liczba pkt bonusowych w lidze tez o czyms swiadczy. Dalej sie domysl. Ot gratisowy test na inteligencje a nie zacietrzezwienie :) Co nie zmienia faktu ze i tak Unia by byla faworytem. I w 2019 tez nim bedzie. Ale troche pokory, szacunku i chlodnej glowy by Wam sie przydalo :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
.-night.

oczywscie ze tak
i lesnzo to wiedzialo
dlatgoe oddalo punkty wlokniatzowi zeby miec minimum braz jakby im sie lapa powinela w polfinale.
strach byl i dobrze
wiedzieli kto jest od niehc lepszy na tamten moment
maja ciagly kompleks torunia
a gdy im napiszesz prawde o tym ich grajdole to beczenie na lata maja

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|8)
blokuj
LA

Swoja droga dziwne jest to, ze trollom z Leszna (nie mylic z normalnymi kibicami oraz mieszkancami) przeszkadza Torun, a nie przeszkadza im to, ze te tytuly zdobyli pod opieka TORUNIANINA PIOTRA BARONA. To juz totalna hipokryzja :)

| Odpowiedz
blokuj
PGE Ekstraliga fun

Totalną hipokryzją jest to że Toruń nie powalczyl o swojego trenera jak to twierdzisz ale nawet Torunianin Piotrek Baron wie że ma omijać Toruń szerokim łukiem... Nie jest Wam głupio hipokryci ?

| Odpowiedz
blokuj
Nίghtmare

mnie dziadek wiesław opowiadał sze oni nawet sfojego kryjoma sławomira to w maliny goszkie wpóścili i raczkiem z góry zielonej uciekli jak to mecz finalny był lat temu kilka aleć ja tego nie pamientam bo jestem pośredni przetszkolak - muchomorek
a potem pana gajewskiego co to go znam psami poszczuli a wszystko wina ponoć jacka frontczaka co to pszet ryśkiem i inszymi kangurami klenka i o zmiłowanie prosi a ci jak siem uparli tak i dalej jeśdzić nie hcom

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Komentarz usunięty
Nίghtmare

łapki w duł skierowane tylko popierajom mojom tezem
teras do pszetszkola iść jusz muszem wienc troluńskim kibolom zostawiam to do pszemyślenia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
LA

''że Toruń nie powalczyl o swojego trenera jak to twierdzisz''- a gdzie jak tak napisalem? Zaczynam powatpiewac w Twoj iloraz, chociaz czasem cos napiszesz naprawde sensownego. Napisalem ze jest Torunianinem! A znasz zycie i kariere Piotra Barona? Pytam o detale, bo ja posluguje sie tylko konkretami, popartymi faktami. Ogolnikami to kazdy matol moze rzucac :) I nie, mnie nie jest glupio, bo nie jestem zarzadzajacym klubem, tak jak i Ty, oraz reszta tutaj, i co najwyzej mozemy powymieniac opinie, ale mozna to robic inteligentnie, kulturalnie, wiec te wycieczki obrazliwe wzgledem miast sa patologiczne. To swiadczy o kompleksach. Mam paru znajomych w Lesznie i super ludzie. Ale to co sie tworzy tutaj to jakas masakra. Kazdy klub ma lepszy i gorszy czas. To normalne, tak jest w kazdej dyscyplinie. Mozemy sie roznic, wymieniac pogladami, ale na poziomie. I tego wszystkim zycze :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.