Wątek dotyczący artykułu

Piękna dziennikarka rozstaje się z nc+. Joanna Cedrych rozpraszała nawet żużlowców

- Po ponad 6 latach zdecydowałam się zakończyć współpracę z nc+ - obwieściła Joanna Cedrych, która w nc+ pracowała m.in. przy meczach PGE Ekstraligi. Jej decyzja zasmuciła żużlowych kibiców.

przeczytaj cały artykuł

żuraw69

Powiem tak ....Irek niech się już przyzna że nie wyrabia z kasą bo nawet ja powiem że to jest wku*******e i żenujące...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
żuraw69

A ja powiem tak czas się na piłkę przerzucić tam jest kasa płacone na czas sponsorow cała masa a ich przybywa ciągle stabilnosc marketing organizacja ok ...pewnie że to nie wszystko ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Manhattan

Uszanowanie.
Przykro się czyta takie nowinki last minute. Takie tytuły "Następny oszukany przez działaczy z Rzeszowa" robią złą reklamę dla klubu.
Walasek jest znany z tego, że jak jest sprawa śmierdząca niczego nie podpisze. Już w Czewie został wykolegowany i jak nie widzi na koncie dodatnich cyferek, jego nie ma.
Oby to były tylko ploty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.