Dyskusja

Żyją w strachu, mieszkają w obozie dla uchodźców. Młodzi piłkarze z Palestyny odwiedzili Polskę (WIDEO)

W Palestynie cały czas trwa okupacja. Wizyta w Polsce ma być dla nich odskocznią. Chłopcy rozegrają tu kilka spotkań, ale przede wszystkim poznają nasz kraj. Dzieci ze szkółki w obozie dla uchodźców pod Ramallah odwiedziły Polskę. 

obejrzyj wideo


Arche Obrien

Każdy Ma prawo do godnego życia, ale ten reportarz jest jak najbardziej anty Semicki. Tu jest wyraźnie powiedziane że Palestyna jest pod Żydowską okupacją, i wy Polacy jesteście po stronie Palestyńcztków w tej kwestii. Może w ramach Polsko-Palestynskich integracji sportowych, spalicie kilku żydów w prowizorycznej stodole, żeby zrobic Palestyńskim dzieciom wyklad z Polskiej historii jak należy postępować z żydami i przy okazji zrobicie tym przyszłym "terorystą" przyjemność.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adam Makowski

Anty semityzm -wymyślone przez żydków określenie które działa tylko w jedną stronę kiedy żydów biją po doopie, jak żydzi mordują i uciskają innych jest już ok ...i tak kiedyś historia zatoczy koło bo nigdzie was nie lubią ,to tylko kwestia czasu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.