Wątek dotyczący artykułu

Piękna dziennikarka rozstaje się z nc+. Joanna Cedrych rozpraszała nawet żużlowców

- Po ponad 6 latach zdecydowałam się zakończyć współpracę z nc+ - obwieściła Joanna Cedrych, która w nc+ pracowała m.in. przy meczach PGE Ekstraligi. Jej decyzja zasmuciła żużlowych kibiców.

przeczytaj cały artykuł

złoto brody

Żartujesz sobie, prawda? Lorek to żywa encyklopedia żużla. Chłop ma nieograniczoną widzę na temat tego sportu. Czy widziałeś chociażby wywiady Tomka, a Asi? Chyba nic więcej nie trzeba dodawać ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Wawi L

Pana Tomasza Lorka nie da się przebić, najgorszy dziennikarz żużlowy w historii Tv. Ktoś tam napisał, że jest wielkim znawcą żużla, wcale tego nie neguję, ale nie umie przekazać swojej wiedzy a to co robi woła o pomstę do nieba, kompletny brak profesjonalizmu.
Wracając do pani Joasi Cedrych, widać było zaangażowanie, ale brak podstawowej wiedzy na temat tego sportu i wyuczone teksty bez polotu nie poprawiały jej wizerunku. To samo dotyczy programu "Speedway+", program o niczym z kiepską realizacją.
Przeprasza panią Joasiu, mam nadzieję, że moja krytyka podziała na panią mobilizująco i motywująco.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DarQ

Brak profesjonalizmu widac bylo az nadto u Pani o której traktuje artykuł. Lorek jest az za bardzo profesjonalny przez co nie kazdy potrafi zrozumiec o co nieraz pyta zuzlowców, bo przecietny kibic wielu faktów z zycia zuzloków po prostu nie zna i nie wie o czym mowa...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Wawi L

Nie chciałem bardzo urazić tej pani a wesprzeć ja duchowo;)
Jeśli chodzi o Lorka to jest to o czym mówię, nie potrafi dopasować się do swojego rozmówcy i go przytłacza, na tym nie polega sztuka dziennikarska.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.