Wątek dotyczący artykułu

Stal zapowiada pozew przeciwko Porsingowi. Duńczyk zostanie oskarżony o próbę wyłudzenia pieniędzy

Nicklas Porsing na Facebooku ostrzega rodaków przed podpisywaniem kontraktu ze Stalą Rzeszów. Mówi, że nie dostał kasy, że zmuszano go do podpisywania fałszywych dokumentów. - To bzdura. Sprawa trafi do sądu - mówi wiceprezes klubu Marcin Janik.

przeczytaj cały artykuł

nevi44

Szkoda że Porsing szybko zapomniał jak Janik go bronił po akcji na dyskotece kiedy rozbił szklankę na głowie jednej z podprowadzających. Prawda jest taka, że Porsing rzeczywiście to zrobił :D Popcorn się grzeje, cola zimna. Zaczynamy telenowele :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
żuraw69

I gadanie że w ogóle pieniędzy nie dostał a ja wiem że przynajmniej za 2016 dostał co do złotówki i z tą Anglią to też nie prawda bo Nicklas rzeczywiście mieszkał na Nowym Mieście i dość często go widziałem na Rzeszowie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.